Wpis z mikrobloga

I Wy dziwicie się, że bycie wysokim i umięśnionym jest porządaną cechą u mężczyzny, skoro dziś od rana na Wykopie jest dyskusja odnośnie narzeczonego, który stał jak wryty gdy kilku mężczyzn napadło jego narzeczoną.

Znalazła się cała grupa obrońców już byłego narzeczonego, bo pani którą dla swojego bezpieczeństwa porzucił na pożarcie wilkom zerwała zaręczyny. Pojawiły się takie perełki chłoporozumowe sugerujące, że jego by połamali a ją tylko molestowali, czy stwierdzenie, że dla obcej baby nie warto dać się połamać. Faktycznie obca baba, narzeczona.

Zastanawia mnie teraz podejście osób, które twierdziły jeszcze niedawno pod tagami jak #przegryw czy #blackpill iż mityczna #p0lka ich nie chce a woli tępego osiłka, Chada. Zastanówmy się, co w takiej sytuacji zrobiłby ich mityczny Chad? Stałby jak wryty i patrzył jak jego narzeczona jest obmacywana przez czterech pijanych dresów? Raczej nie.

Mam jeszcze lepsze pytanie. Czy tych czterech dresów w ogóle podeszło by do pary narzeczonej, jeśli pan byłby dużo większy od największego z nich? Też raczej nie.

Oderwijmy się jednak od tych gdybań. Jakie są komentarze ekspertów na Wykopie? Twierdzą, że facet dobrze zrobił nie wtrącając się, bo tak by go jeszcze pobili, a kobiety raczej nie pobiją. Nie rozumieją dlaczego ta pani nie chciała wiązać się z kimś kto w tak dobitny sposób pokazał czy może na niego liczyć.

#logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 168
Ok, wydaje mi się, że wystarczająco wiele osób udowodniło, że grupie #!$%@? sebixów nawet Mike Tyson raczej nie dałby rady. Mam jednak jeszcze jedno ważne pytanie do autorki tego posta. Załóżmy, że znalazłaś się we właśnie takiej sytuacji. Masz narzeczonego, kochasz go, itd. Napotykacie grupę odpadów społecznych, które chcą cię zg****** ( nie wiem, jak działa moderacja na wykopie). Czy w takim wypadku wolałabyś, żeby twój facet ryzykował dotkliwym pobiciem, kalectwem, byciem
@PanPawelx123d:

szanse na wydropienie kosy są troszeczkę wyższe niż w takim Counter Strike. A skoro na pokazach nawet mistrzostwie sztuk walki uciekają przed takimi oponentami


https://www.insidethegames.biz/articles/1053436/two-time-european-junior-wrestling-champion-killed-in-knife-attack

https://www.bloodyelbow.com/2021/3/24/22348889/russian-mma-fighter-stabbed-to-death-north-ossetia-restaurant-fight-news

Tak się kończy kozaczenie. A babska? Pierwsze do oceniania, bo zwykle niczym nie ryzykują. ¯\_(ツ)_/¯
@Phyrexia: kobiety wolą umięśnionych bo ich jajeczka czują się bezpiecznie a pochwa będzie solidnie wydymana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież właśnie o tym mówi ten cały śmieszny blackpill. Że całe to #!$%@? kobiet o potrzebie miłych facetów, ich feministyczne ideologie i to "nie jestem jak inne" to ściema kiedy gadzi mózg zwęszy testosteron i mięśnie kapturowe.
Więc o co ci teraz kaman bo nie czaję?
@Phyrexia: Dobra mniejsza o to. Cieszy mnie że potwierdziłaś jakoby kobiety podczas doboru partnera kierowały się instynktem jak zwierzęta. Zawsze tak podejrzewałem mimo zapewnień że tak nie jest.( ͡° ͜ʖ ͡°)

No więc przegrywy jak jesteście brzydcy i niscy to nauczcie się przynajmniej dobrze #!$%@?ć i pnijcie się po szczeblach kariery w kibolce Arki Gdynia a macie szanse u Pyrexii. Minimum to 30 pobitych ,,lamusów" i najlepiej
@Phyrexia:
No przeciez dobrze zrobil. Jesli naprawde uwazasz, ze samotny niewyszkolony i nieuzbrojony facet powinien rozpoczac walke z 4 typami w srodku nocy to albo masz 60 iq, albo jestes naprawde odklejona od rzeczywistosci.
Akurat co gosc z historii powinien zrobic to:
1. Uspokoic swoja kobieta, by nie przyciagala niepotrzebnie uwagi
2. Wezwac policje
Poza tym ten Twoj chad 1,90 poszedlby sam na 4 to tym predzej, by dostal kose na