Wpis z mikrobloga

I Wy dziwicie się, że bycie wysokim i umięśnionym jest porządaną cechą u mężczyzny, skoro dziś od rana na Wykopie jest dyskusja odnośnie narzeczonego, który stał jak wryty gdy kilku mężczyzn napadło jego narzeczoną.

Znalazła się cała grupa obrońców już byłego narzeczonego, bo pani którą dla swojego bezpieczeństwa porzucił na pożarcie wilkom zerwała zaręczyny. Pojawiły się takie perełki chłoporozumowe sugerujące, że jego by połamali a ją tylko molestowali, czy stwierdzenie, że dla obcej baby nie warto dać się połamać. Faktycznie obca baba, narzeczona.

Zastanawia mnie teraz podejście osób, które twierdziły jeszcze niedawno pod tagami jak #przegryw czy #blackpill iż mityczna #p0lka ich nie chce a woli tępego osiłka, Chada. Zastanówmy się, co w takiej sytuacji zrobiłby ich mityczny Chad? Stałby jak wryty i patrzył jak jego narzeczona jest obmacywana przez czterech pijanych dresów? Raczej nie.

Mam jeszcze lepsze pytanie. Czy tych czterech dresów w ogóle podeszło by do pary narzeczonej, jeśli pan byłby dużo większy od największego z nich? Też raczej nie.

Oderwijmy się jednak od tych gdybań. Jakie są komentarze ekspertów na Wykopie? Twierdzą, że facet dobrze zrobił nie wtrącając się, bo tak by go jeszcze pobili, a kobiety raczej nie pobiją. Nie rozumieją dlaczego ta pani nie chciała wiązać się z kimś kto w tak dobitny sposób pokazał czy może na niego liczyć.

#logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 168
Zastanówmy się, co w takiej sytuacji zrobiłby ich mityczny Chad?


@Phyrexia: #!$%@?łby, bo znając życie biega w maratonach albo inne tego typu hobby ma, więc jest szybki i zwinny.
@Phyrexia ja jestem dużym chłopem i powiem ci, że patola ma wyłożone w to czy jesteś duży, czy mały. Co więcej, na imprezach do mnie podlatuje pijana patola i chce się bić, bo ich wkurzam swoim wyglądem.
Samo bycie sporym niewiele daje. Trzeba się umiec bić, a tego prawie nikt nie potrafi. Nawet jak ktoś to umie, to przyda mu się to z 1 lub max 2 przeciwnikami. Z grupą nawet mistrz
@Phyrexia: nie wolno atakowac nawet dwoch bo jeden może mieć nóż i nawet nie zauwazysz. A wtedy doslowabie kaplica.
A skad wiesz może to byli znajomi tej laski, zrobili to na jej prośbę żeby miala pretekst do zerwania zaręczyn - bo przeciez nic jej nie zrobili.
@Phyrexia Nie znam tematu. Ale z tego co wiem to nikt (tzn żaden facet) się nie dziwi, że bycie wysokim i umięśnionym to pożądana cecha u faceta. To czynnik ewolucyjny. Ba, przecież to właśnie powtarza ten cały red pill czy tam black pill tak krytykowany przez kobiety. Nie wiem skąd założenie, że ktoś się dziwi. Chyba tylko feministki co walczą z męskością mogą być zdziwione.
@Phyrexia: widzę, że w tej główce bezrobotnej HR dzidy jednak coś zaczyna świtać, skoro sama przyznajesz, że istnieją uniwersalne wzorce atrakcyjności takie jak wzrost warunkowane przez konkretne ewolucyjne potrzeby jak zapewnienie bezpieczeństwa samicy xD


@AntyBohater Przecież to samo twierdzi red/black pill zdaje się?
Czy tych czterech dresów w ogóle podeszło by do pary narzeczonej, jeśli pan byłby dużo większy od największego z nich?


@Phyrexia: Tak, zdecydowanie tak by było. Grupki dresów widzą w wysokim i dobrze zbudowanym facecie wyzwanie. Sami w pojedynkę by najprędzej się zesrali na przeciw takiemu, ale jak jest ich kilku i jak przynajmniej jeden z nich ma nóż, to na #!$%@? prowokować? Sam jestem wysoki i jak widzę w nocy