Wpis z mikrobloga

I Wy dziwicie się, że bycie wysokim i umięśnionym jest porządaną cechą u mężczyzny, skoro dziś od rana na Wykopie jest dyskusja odnośnie narzeczonego, który stał jak wryty gdy kilku mężczyzn napadło jego narzeczoną.

Znalazła się cała grupa obrońców już byłego narzeczonego, bo pani którą dla swojego bezpieczeństwa porzucił na pożarcie wilkom zerwała zaręczyny. Pojawiły się takie perełki chłoporozumowe sugerujące, że jego by połamali a ją tylko molestowali, czy stwierdzenie, że dla obcej baby nie warto dać się połamać. Faktycznie obca baba, narzeczona.

Zastanawia mnie teraz podejście osób, które twierdziły jeszcze niedawno pod tagami jak #przegryw czy #blackpill iż mityczna #p0lka ich nie chce a woli tępego osiłka, Chada. Zastanówmy się, co w takiej sytuacji zrobiłby ich mityczny Chad? Stałby jak wryty i patrzył jak jego narzeczona jest obmacywana przez czterech pijanych dresów? Raczej nie.

Mam jeszcze lepsze pytanie. Czy tych czterech dresów w ogóle podeszło by do pary narzeczonej, jeśli pan byłby dużo większy od największego z nich? Też raczej nie.

Oderwijmy się jednak od tych gdybań. Jakie są komentarze ekspertów na Wykopie? Twierdzą, że facet dobrze zrobił nie wtrącając się, bo tak by go jeszcze pobili, a kobiety raczej nie pobiją. Nie rozumieją dlaczego ta pani nie chciała wiązać się z kimś kto w tak dobitny sposób pokazał czy może na niego liczyć.

#logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 168
@Makak87: Wszystko spoko, tylko zbyt mocno wchodzisz w szczegóły i podajesz jeden przykład ludzi, którzy mając niski wzrost mogą się #!$%@?ć.

w #blackpill i rozumowaniu środowisk męsko-damskich chodzi o fakt, że wzrost i mięśnie na poziomie PSYCHOLOGII są kojarzone z siłą. My ludzie kierujemy się wyglądem i wizualiami i dlatego mięśnie kojarzą się z siłą i dystansem. Bo nasz gadzi mózg tak naprawdę nie wyszedł z Paleolityku. Widocznie wtedy wyższy wzrost
@Phyrexia: Nie musi być chad, wystarczy ktoś zaradny życiowo. Np taki ja całe życie niedowaga ale na mieście nosze przy sobie gaz pieprzowy, jedno psiknięcie różowa pod pachę i #!$%@?.

Co nie zmienia faktu że nie wiem na jaki *uj wykłócasz się z tą hałastrą.
@Phyrexia: byłem kiedyś w podobnej sytuacji. Koleś złapał moja Dziewczynę za posladek, jako ze miałem 18 lat i startowałem w zawodach sportów walki (KB) to wszedłem w nich (7 ich było)jak w masło... później dostałem cios od tylu, później kolejny i kolejny i tak złamali mi dwa zeby ;) także tak, prawdopodobnie by dostał i tylko od nich by zależało jak bardzo.

Z jednej strony nie każdy jest w optymalnej formie
Ten napad to było działanie Ducha Opiekuńczego. Ochronił gościa przed ostatecznym nieszczęściem, czyli zjeb…ym życiu z taką kobietą. Celem było właśnie zerwanie zaręczyn i uwolnienie się od żmiji. Jeżeli gość i tak z nią zostanie i później będzie prosić Ducha o pomoc, ratunek, wsparcie, to Duch z założonymi rękami odpowie „Sorry, próbowałem”.
@Phyrexia: Na takie sytuację ma się gaz, paralizator albo teleskop (tylko jeśli ktoś potrafi używać bo może szybko zostać bronią napastników XD) i inne środki do obrony, zresztą zazwyczaj jak facet pokazuje strach to już jest po zawodach a przy 4 Sebach jednego się wali na cymbał i wtedy reszta zazwyczaj odpuszcza bo widzą, że ktoś się nie boi. Nie wyobrażam sobie sytuacji nie stanąć w obronie swojej kobiety bo jakąś
Podczas bijatyki wzrost pomaga, ale w mojej opinii nie jest decydującym czynnikiem. W mordobiciu stricte ulicznym, kiedy często zaczyna się od przepychanek i szarpanek, właśnie manlet, z nisko osadzonym środkiem cięzkości może szybko zniwelować przewagę wzrostaka w zasięgu ramion i sprawnie skończyć temat na podłodze. Zapraszam mirku na jako sekcje vale tudo, czy inne bjj i zobaczysz chłopaków po 170 cm i mniej którzy zmiatają z planszy 95% normików 185cm+. Serio, nie