Wpis z mikrobloga

I Wy dziwicie się, że bycie wysokim i umięśnionym jest porządaną cechą u mężczyzny, skoro dziś od rana na Wykopie jest dyskusja odnośnie narzeczonego, który stał jak wryty gdy kilku mężczyzn napadło jego narzeczoną.

Znalazła się cała grupa obrońców już byłego narzeczonego, bo pani którą dla swojego bezpieczeństwa porzucił na pożarcie wilkom zerwała zaręczyny. Pojawiły się takie perełki chłoporozumowe sugerujące, że jego by połamali a ją tylko molestowali, czy stwierdzenie, że dla obcej baby nie warto dać się połamać. Faktycznie obca baba, narzeczona.

Zastanawia mnie teraz podejście osób, które twierdziły jeszcze niedawno pod tagami jak #przegryw czy #blackpill iż mityczna #p0lka ich nie chce a woli tępego osiłka, Chada. Zastanówmy się, co w takiej sytuacji zrobiłby ich mityczny Chad? Stałby jak wryty i patrzył jak jego narzeczona jest obmacywana przez czterech pijanych dresów? Raczej nie.

Mam jeszcze lepsze pytanie. Czy tych czterech dresów w ogóle podeszło by do pary narzeczonej, jeśli pan byłby dużo większy od największego z nich? Też raczej nie.

Oderwijmy się jednak od tych gdybań. Jakie są komentarze ekspertów na Wykopie? Twierdzą, że facet dobrze zrobił nie wtrącając się, bo tak by go jeszcze pobili, a kobiety raczej nie pobiją. Nie rozumieją dlaczego ta pani nie chciała wiązać się z kimś kto w tak dobitny sposób pokazał czy może na niego liczyć.

#logikaniebieskichpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 168
@cyberchosnek: Nie. Ja jestem za partnerskim podziałem obowiązków. Nie oczekuję też rzucania się do walki z czterema chłopami w podobnej sytuacji, ale oczekuję też reakcji a nie stania jak słup gdy mnie molestują, bo "jeśli się odezwie to jeszcze go pobiją." Tam można było zareagować na różne sposoby. Sęk w tym, że on nie zareagował i wolał żeby zgwałcono jego narzeczoną niż zaryzykować, że oberwie broniąc jej. Rozumiem dlaczego z tego
@Phyrexia: ja tylko przypomnę, że to Bóg (lub jak kto woli natura) stworzyła ludzi, ale to Samuel Colt uczynił ich równymi.
No ale klasyczna lewaczka woli zakazać i oczekiwać, że jej chłop będzie wymachiwał łapami jak zwyczajna małpa.
Bo jej nie było warto bronić bo była pusta, głupia i tępa? Bo typek i tak dzień w dzień tylko traci na byciu z kobietą więc po co mu do szczęścia ryzyko dla wydumanej psiochy? Kobiety nie są warte ryzyka.
@joyko: sam jestem w związku polsko-ukraińskim, ale wiele Ukrainek nie różni się od Polek w zasadzie. Ja wybrałem nie ze względu na pochodzenie, ale ze względu na osobę. Plus ukraińska uroda to akurat mój typ, ciemne włosy, ciemne oczy. No, chyba częściej dbają o siebie znacznie bardziej niż przeciętne polki i starają się o utrzymanie uczucia zamiast być biernymi. To mogą być ewentualne różnice, ale badań nie przeprowadzałem, luźne przenyślenia tylko.
@joyko: To kto Ci broni znaleźć sobie takiej Ukrainki o której piszesz? Mnie nie interesuje taki układ. Tak ciężko zrozumieć, że skoro tęskisz za zaściankowym modelem, możesz znaleźć kogoś komu pasuje, a nie koniecznie próbować go narzucać jako "właściwy" osobom, które się w niego nie wpisują?
@Phyrexia: Pomijając fakt, że nawet jeśli ktoś jest duży, to raczej nie miałby wielkich szans sam na czterech, to wykopki to niezłe szambo mentalno-moralne. Nie rozumiem jak można w takiej sytuacji nie zrobić nic i uciec XD Mogliby ją tam zgwałcić, czy nawet zabić, a rzeczony facet ma stać jak #!$%@?? Jakby chodziło o matkę tych wykopków, to też by ją tam zostawili? Noszenie przy sobie gazu pieprzowego to protip. Szybka
@Phyrexia: A dla mnie kobieta powinna mieć zajebista figurę, ładne i pełne piersi i fajne wystające posladki. Jak nie oglądaja się za nia moi znajomi i nie pytają czy może nie zrywamy bo by chcieli sie umowić to taka panna nie jest warta zachodu.
Dziwne? Skoro ja mam jej dostarczać bezpieczeństwa i współczesnie porzadanych zasobów to ona tez powinna cos od siebie dać.
A i nie moze ważyć wiecej niz 50
nie moze ważyć wiecej niz 50 kg


@Canova: Ja ważę powyżej 60 kg i nie jestem ulana. Polecam opierać się na BMI, nie na ilości kilogramów, które zależne są od wielu różnych cech, jak budowa ciała, wzrost, sprawność fizyczna.
@Phyrexia: tak samo jak bycie wysokim i umiesnionym nie równa sie temu że można dać każdemu przysłowiowy #!$%@?. Wypakowany dzik bez techniki szybko polegnie i sie zmęczy przeciwko wytrenowanemu chuderlakowi który zna technike walenia bomy na pysk.
Usuń ten wpis i sie nie kompormituj laska.