Wpis z mikrobloga

A wiec to tak się zarabia nad morzem XD

Zapłaciłem za rowery, pani się już zdążyła pożegnać (chyba nie gotowa na to co miało nadejść).
O zgrozo, poprosiłem o paragon. Pani lekko zaskoczona, ale odpowiedziała „oczywiście”.
Poszła do lokalu i wróciła z karteczka, która widzicie na zdjęciu, niestety spojrzałem na to dopiero w domu XD

I tak to się kręci wałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podatki #pracbaza #morze #bekazpodludzi
K.....z - A wiec to tak się zarabia nad morzem XD 

Zapłaciłem za rowery, pani się ju...

źródło: comment_1623079629ssE42NwhJ7L96DbdPhu1qQ.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wezsepigulke: No to fajnie ze się pozmieniało i trzymam kciuki za dalsze dobre zmiany :)
Wspomnę tylko ze szare strefy bez rachunków w pewnych branżach działają od.. nastu lat, nie roku ;)
  • Odpowiedz
Nie wiem co wy z tym US - moja różowa zgłosiła, że w gabinecie gdzie pracowała szefowa zabrania wystawiania paragonu chyba, że klientka wyraźnie zażąda. I nic, żadna kontrola nigdy nie przyszła.
  • Odpowiedz
@maur: nie, wystarczy poprosić właściciela powiedzieć mu, że jest złodziej i omijać to miejsce a nie po cichu do KAS dzwonić i anonimowo na wykop.pl aferę kręcić. Jak 99% klientów tej budy zwróci właścicielowi uwagę to serio zadziała.
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: Robią takie wałki, a potem zdziwienie że przyszła epidemia i nic pomocy od państwa. No bo jak wykazać, że przychód się zmniejszył o np. 70% skoro nic na kasę nie nabijają. XD

Dlatego mi ich wszystkich nie żal, moi znajomi prowadzący DG wsparcie dostali, a ich konkurencja waląca podobne numery nie dostała i upadli. XD
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz Fascynuje mnie że naprawdę macie tak zryty łeb przez system że przeszkadza wam że ktoś go próbuje wymanewrować. Plus do tego sami wiecie jakie duże są podatki i jak ciężko jest utrzymać firmę. Do tego robicie z wpisu wątek gdzie, dam sobie rękę uciąć że ktoś z US go przegląda, wrzucacie wszystkie lewe rachunki. Fascynuje mnie ta krótkowzroczność jak i bezgraniczne oddanie wspaniałemu systemowi podatkowemu. Wasza uczciwość powala mnie na
  • Odpowiedz