Wpis z mikrobloga

A wiec to tak się zarabia nad morzem XD

Zapłaciłem za rowery, pani się już zdążyła pożegnać (chyba nie gotowa na to co miało nadejść).
O zgrozo, poprosiłem o paragon. Pani lekko zaskoczona, ale odpowiedziała „oczywiście”.
Poszła do lokalu i wróciła z karteczka, która widzicie na zdjęciu, niestety spojrzałem na to dopiero w domu XD

I tak to się kręci wałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podatki #pracbaza #morze #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1623079629ssE42NwhJ7L96DbdPhu1qQ.jpg
  • 132
@Herubin: Teraz od lipca praktycznie każdy będzie musiał mieć. Wystarczy jedna usluga dla detalu i kasa wymagana, a nie jak do tej pory przekroczenie 20k PLN rocznie.
Hehe to są typowe polaczki, jak tak to #!$%@?ą, że podatki drogie i że #!$%@?ć skarbówkę ale jak ktoś kradnie to o nie! trzeba natychmiast do KAS dzwonić! jeszcze dzisiaj kontrola przyjedzie! Nie popieram niepłacenia podatków ale to donosicielstwo w tym kraju chyba nigdy nie zginie


@dr_Strange_Love: no podatki drogie, bo uczciwi muszą płacić za cwaniaków i wielkich biznesmenów za dychę
tak w zasadzie pókie OPie nie tracisz to o co Wam wszystkim chodzi? Jak przychodzi temat polityki to kazdy zjednoczony i brzęczy na nowe podatki i złodziejskie ustawy a jak teraz krajan zarabia sobie dmuchając ZUSy i inne urzędy to nagle konfidenctwo się obudziło: "jak ja nie mogę to inni tez nie'.
No chyba ze mowimy o złodziejskich cenach nad morzem i w górach ale to juz trzeba byc debilem zeby podejmować
@nowa_zielonka: u mnie zdarza się że podajemy netto kwotę. Po co osoba prywatna ma sobie zrobić z tym rachunkiem jak liczy się cena. Jednak pytanie zawsze pada o fv, bądź paragon. Jednak prywatni klienci w 70% chcą jak najtaniej.
@KarmelowyJeremiasz: @BrakPomysluNaNick: @droid43210: Swoją drogą, w studenckich czasach spotkałem znajomego co wyjechał studiować w trójmieście, dorabiał jako kelner w restauracji i robił podobne wałki. W sensie kasa do kieszeni, rzecz na kasę nie nabita, zupy trochę ubyło, ale przecież jakiśtam utarg był, więc szef się nie orientował xD
Już wtedy to mnie zniesmaczyło, ale nic na to nie odpowiedziałem.
Ciekawi mnie czy jakby ktoś go przyłapał, nasłał Urząd Skarbowy
@Verbatino
@KarmelowyJeremiasz

Pani lekko zaskoczona


@KarmelowyJeremiasz: Lubię ten wyraz twarzy kiedy człowiek prosi o paragon ( ͡ ͜ʖ ͡)

Miałem taką sytuację w Krakowie, jak studiowałem za głębokiej Platformy, że chciałem w kiosku na Małym Rynku kupić doładowanie do telefonu za niebotyczną kwotę 10 zł. Za mną w kolejce stał Gowin. Kioskarka musiała to doładowanie wydrukować i coś wolno szło, a tu Pan Minister Sprawiedliwości czeka.
@Verbatino: Nie widzę w tym kraju bloku politycznego który byłby in plus dla mnie ale wiem, że podatki to są naczynia połączone dla ogółu funkcjonowania. Akurat tutaj to było jawne walenie w #!$%@? z ich strony. Niesmak pozostał mimo dobrej picki i aperolka