Wpis z mikrobloga

A wiec to tak się zarabia nad morzem XD

Zapłaciłem za rowery, pani się już zdążyła pożegnać (chyba nie gotowa na to co miało nadejść).
O zgrozo, poprosiłem o paragon. Pani lekko zaskoczona, ale odpowiedziała „oczywiście”.
Poszła do lokalu i wróciła z karteczka, która widzicie na zdjęciu, niestety spojrzałem na to dopiero w domu XD

I tak to się kręci wałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#podatki #pracbaza #morze #bekazpodludzi
KarmelowyJeremiasz - A wiec to tak się zarabia nad morzem XD 

Zapłaciłem za rowery, ...

źródło: comment_1623079629ssE42NwhJ7L96DbdPhu1qQ.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
Zajmijcie się swoim życiem, chociaż nie powiem, miałbym pewną suczą satysfakcję gdyby karma was objęła swym ramieniem


@adunakher: w sensie ktoś mnie podpieprzył jak przestanę płacić podatki? ok! śmiało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Hehe to są typowe polaczki, jak tak to #!$%@?ą, że podatki drogie i że #!$%@?ć skarbówkę ale jak ktoś kradnie to o nie! trzeba natychmiast do KAS dzwonić! jeszcze dzisiaj kontrola przyjedzie! Nie popieram niepłacenia podatków ale to donosicielstwo w tym kraju chyba nigdy nie zginie


@dr_Strange_Love: właśnie Ty jestes typowy polaczek co myśli nie dalej jak miesiąc do przodu. Na podwyżki podatków dokładają się także takie janusze, które kradną i
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: kraj was #!$%@? na kazdym #!$%@? kroku a wy jeszcze dupy nadstawiacie, wasi przodkowie chyba ssmanami byli lub gestapo bo #!$%@? zadnemu z was to nie umili dnia ani nic nie dostaniecie za to ze kogos #!$%@? a tylko komus zycie zepsujecie, wstyd #!$%@? XD
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: zgłaszaj to do skarbówki, ja nie mam problemu z tym że ktoś nie wystawia rachunków, każdy kombinuje jak morze żyjąc w tym kraju, ale jak ktoś prosi o rachunek to jak można robić takie wałki XD Popieram w 100% .


A do @KarmelowyJeremiasz powiedz mi po co brałeś w ogóle ten paragon , miałeś zamiar reklamować przejażdżke że coś nie tak ? Bo póki co trąci mi tu cebulactwem zwykłego
  • Odpowiedz