Wpis z mikrobloga

Wystawianie lasek z Tindera i głupota niektórych użytkowników wykopu - analiza zjawiska i garść mocnych przemyśleń oraz faktów.
Ustalmy jedną rzecz: wystawianie Bogu ducha winnych dziewczyn z Tindera jest nie tylko słabe i poniżej pasa, ale kryje się za tym coś więcej. Osoby, które tak robią czyli przegrywy i piwniczaki spod tagu przegryw i blackpill to osoby najczęściej odrzucone przez społeczeństwo, ludzi w szkole, pracy, tacy którzy gdzieś tam są i sobie żyją, ale każdy ma ich w dupie i nikt by po nich nie płakał jakby im się coś stało. Zakładanie fejk profili na Tinderze i wystawianie lasek to najwyraźniej próba podbicia swojej samoakceptacji, zwrócenia uwagi na siebie, poczucie, że można zrobić na kimś wrażenie i kimś "pokierować".

I ja nie będę wchodził w to czy samo tworzenie fejkowych profili na apkach randkowych ma jakikolwiek sens i coś udowadnia, ale jeśli potrzebujesz coś takiego robić a przy tym umawiasz się za pomocą tego konta na spotkanie z dziewczyną, wystawiasz ją a potem jeszcze ubliżasz - no to mamy spory problem, ewidentnie nadajesz się na wizyty u psychologa. Przez swoją niską samoocenę i kompleksy psujesz komuś dzień i go wyzywasz tłumacząc to próbą "udowodnienia" czegoś.
Nie interesuje mnie czy w przeszłości zostałeś wystawiony przez dziewczynę, zghostowany, czy usunęła parę bez słowa na Tinderze - to nie daje ci żadnego prawa aby kogoś wystawiać i ubliżać. Mało tego - utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że najlepiej trzymać się od ciebie z daleka, bo stanowisz zagrożenie dla innych ludzi.

Na swoim poprzednim koncie (NosaczPolak) podałem kilka wskazówek i garść informacji co można zrobić aby podbić swoje szanse na Tinderze, jak działają apki randkowe i wyjaśniałem "dlaczego tam jest tak a nie inaczej". Ludzie wygadani, wysportowani, dobrze ubrani zawsze będą mieli lepiej, bo ludzie dobierają się na podstawie tego czy się sobie spodobali.
Ja sam na pary nigdy nie narzekałem, często spotykam się z dziewczynami poznanymi na Tinderze, mam z kim pisać i trzymać kontakt. Zarywasz do fajnej laski, insta-girl a sam masz zakola, brzuch i wychodzisz z domu raz w tygodniu? Przecież sam nie chcesz mieć do czynienia z ulanym wielorybem, czemu wychodzi taka hipokryzja?
Skoro jesteś brzydki to nie będziesz miał ładnej dziewczyny i vice versa, to działa w dwie strony.

Na koniec jednak stanę w obronie przegrywów i blackpillowców, bo trzeba przyznać iż rację mają w jednym aspekcie.
Ghosting i nie odpisywanie na wiadomości to częste zjawisko na Tinderze - sam tak robiłem, kiedy piszesz z wieloma osobami naraz i to jest raczej normalne, czasem nawet nie do uniknięcia. Problem polega na tym, że jeśli piszesz z kimś przez te kilka dni z kimś na apce randkowej (co już jest dla mnie głupotą, bo powinno się dążyć do jak najszybszego przejścia na inny komunikator - odsyłam na swoje poprzednie konto jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tak się powinno robić) i czujesz, że to nie to, że nie ma między wami chemii i tego "czegoś" - napisz tej osobie, że poznałaś/eś kogoś innego, że nie widzisz tego i chcesz zakończyć pisanie. Korona z głowy nie spadnie a druga osoba będzie wiedziała na czym stoi i przynajmniej szczerze i uczciwie każdy rozejdzie się w swoją stronę.
To naprawdę nie kosztuje aż tak wiele czasu i oszczędzi zawodu obu stronom.

Tyle ode mnie, karuzela "zezwierzęcenia" niektórych osób na tym portalu powoli zaczyna przekraczać punkt krytyczny.

#tinder #blackpill #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #rozkminy
  • 14
@NosaczPolak2: Aha, wiesz że Chad pedofil, zoofil i gwałciciel swojej matki był rozchwytywany przez płodne wary młodych nastolatek gdzie na pytanie czy to jej nie przeszkadza odpowiadały "każdy zasługuje na drugą szanse" xDDDDDDDDDDD

Polecam wszystkim założyć fejk konto na tinderze i samemu połknąć czarne tabletki, które tam leżą i czekają na #!$%@?.
Zarywasz do fajnej laski, insta-girl a sam masz zakola, brzuch i wychodzisz z domu raz w tygodniu? Przecież sam nie chcesz mieć do czynienia z ulanym wielorybem, czemu wychodzi taka hipokryzja?

Skoro jesteś brzydki to nie będziesz miał ładnej dziewczyny i vice versa, to działa w dwie strony.


@NosaczPolak2: niby jaki przegryw bedzie zarywal do jakiejs insta modelki? xd
manipulowac musze bo sie udusze
@NosaczPolak2: Czytam sobie czasami tag przegryw ... mi się wydaje, że Ty dajesz porady dzieciom z Etiopii jedzącym piach aby wstawały wcześniej to będzie lepiej.

Nie odnoszę się do Ciebie, ale generalnie rozwala mnie, że lewica która była za malowaniem po kościołach, paleniu furgonetki czego - nie popierają, ale rozumieją - dziś nagle mają ból czterech liter gdy ktoś serwuje Julkom dawkę równouprawnienia i stawia je w sytuacji w jakiej częściej
Zarywasz do fajnej laski, insta-girl a sam masz zakola, brzuch i wychodzisz z domu raz w tygodniu? Przecież sam nie chcesz mieć do czynienia z ulanym wielorybem, czemu wychodzi taka hipokryzja?


@NosaczPolak2: co jeżeli w ostatnim tygodniu napisałem na badoo do 50 kobiet w przedziale 4-7/10 i ani jedna nie odpisała ? ;) Nie jestem grubasem i tylko lekkie zakola, to też hipokryzja ?
@NosaczPolak2:

Zarywasz do fajnej laski, insta-girl a sam masz zakola, brzuch i wychodzisz z domu raz w tygodniu? Przecież sam nie chcesz mieć do czynienia z ulanym wielorybem, czemu wychodzi taka hipokryzja?

Ty, ja zarywałem do wielu przeciętnych babek, a mam szczupłą, dobrze zbudowaną sylwetkę i zero zakoli (no, jak się uczepić to 0,5 Norwooda), to hipokryzja?
Nie zaskoczę cię, dostawałem wiecznie kosze.