Wpis z mikrobloga

Bo anon z wykopu tak mowi?


@M0nty: Nie, bo takie poglądy głosisz.

Jako jednostka daze do maksymalizacji mojego majatku.

Czyli dążysz do maksymalizacji majątku, a jednocześnie wyznajesz poglądy które mają na celu zmniejszenie twojego majątku?

Wg mnie absurdalni sa ludzie nie bedacy w top 0.1% broniacy miliarderow.

Ale ja ich nie bronię. Moim celem jest wyśmianie hipokryzji milionerki-socjalistki która głosi tezy o opodatkowaniu bogatych, ale nie ma problemu z tym, że
Nigdy nie przekroczyles predkosci chociazby o 1 km/h?


@M0nty: W sumie to nie, bo nie mam samochodu, ani prawa jazdy, ale za to przez jezdnie przechodzę na zielonym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@M0nty: Ale dobra, wiem do czego zmierzasz, więc podsumuję.

Przepisy ruchu drogowego powinny istnieć, jednak nie znaczy to, że zgadzam się z nimi w obecnej formie i z obecnym umiejscowieniem znaków. Kodeks drogowy i umiejscowienie znaków drogowych powinno być mocno zmienione.
Ona postuluje żeby opodatowac bogatych, a gdy ktoś jej to wytyka przy chwaleniu się apartamentem, to twierdzi ze 2 mln dolarow to nie jest bogactwo


@In_thrust_we_trust: Ona doprecyzowuje, że hasło "tax the rich" (odnoszące się zapewne do postulatu, iż należy w większym stopniu niż obecnie opodatkować "bogatych") dotyczy zupełnie innych koszyków podatników – nie takich, którzy mają kilka milionów majątku. Różnice w poziomie życia pomiędzy kilkoma milionami majątku, 50 milionami a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeżeli jesteś za większymi podatkami i jesteś bogaty, to powinieneś oddawać na cele charytatywne

@Wiesmin: Podatki to nie datek charytywny kucu.
Jak uważam, że podatki powinny być wyższe od pewnego progu ale nie chcę wspierać głupich ludzi to gdzie mogę opłacić rozwój sektora publicznego jak drogi, szkoły, instytucje publiczne?