Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuicideLeopard: ja tam akurat większość tych okolic pokonuję teraz samochodem, ale swoje widziałem i na prawdę podatki mnie bolą, że remontuje się ulice i sadzi drzewka takim patusom, a gdzieś obok ktoś np. nie ma #!$%@? klopa w domu. ()

Utrwalił mi się komentarz z FB, gdy trwał remont Gdańskiej przy Manu. Mieszkanka kamienicy przy remontowanym odcinku się żaliła, że ulicę remontują, a jej na 3.
A tak ma wyglądać kamienica którą wrzuciłeś:


@iuhiueh: No to super będą budynki do siebie pasować. Typowa architektura w Polsce, każdy architekt realizuje swoje wizje budynku idealnego. Brak planu zagospodarowania przestrzennego w takim obszarze to dramat. Można to nazwać zamordyzmem, ale budynki powinny spełniać podobne normy estetyczne, żeby nie było kiczu jeden na drugim. To samo z nowym budownictwem bloków. Miało być lepiej, a niewiele lepiej od sraczkowatych kolorów na styropianie
@radziuxd: ja też głównie autem jeżdżę ale wystarczy sie przejechać po tych wspaniałych odnowionych ulicach w centrum o rodzinie 20 zawsze jak wracałem tamtędy z pracy to minimum jeden radiowóz na sygnałach stał bo interwencja była. Patologia i tyle