Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 160
@RenkaRenkeMyje: Debil, znowu przyjedzie kilka zastępów strażackich, gdzie mogłyby być potrzebne w innym miejscu. Tak, tak mogliby w ogóle nie przyjeżdżać, ale jakby banot się komuś #!$%@?ł na głowę, albo na samochód to było by oczywiście mnóstwo pytań 'a dlaczego teren nie zabezpieczony?' 'a dlaczego nikt go nie próbował uratować?'. No dla mnie to jest egoista, który jest w stanie spełnić swoje zachcianki nie patrząc na konserwacje, które rzeczywiście mogą dotknąć
@Varien:

Czym się różni banot od takiego sebka w bmw, który #!$%@? 120 w zabudowanym bo chce wygrać z kimś wyścig?


Tym, że sebek może zabić nie tylko siebie, ale i innych, a BNT może co najwyżej spaść na jakiegoś przechodnia, choć jest to pewnie mało prawdopodobne. Podczas wspinaczki na Mariotta wchodził od takiej strony, że spadłby na dach więc nie istniało ryzyko uszkodzenia nawet samochodu. Przy Montparnasse spadłby na betonowy
Debil, znowu przyjedzie kilka zastępów strażackich, gdzie mogłyby być potrzebne w innym miejscu. Tak, tak mogliby w ogóle nie przyjeżdżać, ale jakby banot się komuś #!$%@?ł na głowę, albo na samochód to było by oczywiście mnóstwo pytań 'a dlaczego teren nie zabezpieczony?' 'a dlaczego nikt go nie próbował uratować?'. No dla mnie to jest egoista, który jest w stanie spełnić swoje zachcianki nie patrząc na konserwacje, które rzeczywiście mogą dotknąć przypadkowych ludzi.
Debil, znowu przyjedzie kilka zastępów strażackich, gdzie mogłyby być potrzebne w innym miejscu.


@Varien: I uważasz, że kilka zastępów straży jest potrzebnych do zabezpieczenia kilkunastu metrów chodnika? Po co wysyłają tyle służb skoro i tak czekają aż wejdzie lub spadnie? Ogrodzić taśmą ewentualne miejsce upadku i tyle. Na Mariocie też wezwali masę służb, a jakby spadł to na dach okalający budynek nikomu poza sobą nie robiąc krzywdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Ale Ty wiesz, że takie Tour De Pologne to zorganizowana impreza, która jest finansowana przez zawodników, czy sponsorów? I właśnie ta kasa jest wydawana min. na odpowiednie zaplecze medyczne. Zdajesz sobie sprawę jak żenujący jest Twój argument xD? Zresztą, porównywanie zorganizowanej imprezy sportowej na skalę międzynarodową do wspinania się na wysoki budynek przez jakiegoś gościa z internetu no trochę XD

Ale pomyśl też o wpływie na odbiorców, na 'pożytek' z
@GeWa: @wookasz98: No jakiś w tym mają powód. Zdaję sobie sprawę, że żyjemy w państwie pełnym absurdów, ale jakoś wątpię, żeby kilku wykopków miało kompetencje do tego, żeby decydować ile zastępów strażackich, czy w ogóle ile służb jest potrzebnych do gościa, który może spaść z budynku. Wątpię, żeby sobie przyjeżdżali dla zabawy. Obawiam się, że o tym ile służb ma zabezpieczyć teren decydują nieco bardziej kompetentni ludzie.
A Banot, tym
Już widzę jakby dzwonił na policję/straż xD
Siemanko jestem Banot mam doświadczenie mogę wysłać 4 certyfikaty na maila będę wchodził na ten i ten budynek wtedy i wtedy, znajomi zabezpieczą miejsce taśmąby nikt nie wchodził jakbym miał komuś na łeb spaść. Wszystko ok dziękuję dowidzenia. xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Varien: nie staraj się tłumaczyć wykopkom takich skomplikowanych rzeczy, tutaj bronią pedofilów, nie lubią samochodozy (który akurat ludziom dupy bez sensu nie zawraca, tylko działa w słusznej sprawie), lubią audyt obywatelski, gdzie gość chodzi i zawraca dupę Bugu Ducha winnym ochroniarzom, lubią banocika, który dla sławy wejdzie na wieżowiec ryzykując życiem, tutaj przypomina mi się akcja we Francji jak go antyterroryści, czy jakieś specjalne jednostki policji asekurowały. Gdyby ten policjant zleciał
@RenkaRenkeMyje: no ale typ ma racje. Jak chce się #!$%@?ć to niech postawi swój wieżowiec i robi co chce. To powierzchnie biurowe a nie #!$%@? wspinaczkowe. Jak będę chciał się #!$%@?ć na twój dom to też powiem, że zesrałeś się bo nie dajesz mi się pobawić. I co, wtedy taki kozaczek będziesz ?