Wpis z mikrobloga

Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego końca i pójścia drogą Wiplera? Nie wiem, oby.

Chociaż co to zmienia? Za Memcena pojawi się kolejny klaun korwina, który z miejsca zostanie przez kucy ogłoszony zbawicielem i największym geniuszem wszechświata i okolic, tylko po to by po jakimś czasie okazać się jednak religijnym i światopoglądowym oszołomem, albo zwyczajnym oszustem.

No właśnie - kim jest Memcen? Bo ja mam wrażenie że jakimś dziwnym miksem szura i cynika. To określenie chyba zresztą pasuje do większości Konfederacji (z pominięciem chociażby Brauna, który wierzy w te brednie które wypowiada).

Po Memcenie we wczorajszym programie (tak jak zresztą w innych wcześniej) widać jak wił się w wielu tematach światopoglądowych. Pewnie jakby był w gronie kolegów to by przyostrzył i zarzucił tekstem o Żydach czy Homosiach, ale tu jednak nie do końca wypadało i się hamował. Nie przeszkodziło mu to jednak w wygłoszeniu całkiem pokaźnej ilości tez kompletnie oderwanych od rzeczywistości, jak ta że homoseksualizm można komuś wmówić, albo że obrażanie boge powinno być karane, w przeciwieństwie do obrażania ludzi.

Memcen dobrze wie że jakieś piątki Konfederacji i inne odchylone pomysły podbijają mu poparcie wśród mniej rozumnej części społeczeństwa, a samą gadką o niskich podatkach ugra może 1%, co sam przyznał. Jednocześnie chyba nie spodziewał się że akurat w HejtParku dostanie tyle trudnych pytań i zostanie tyle razy wystawiony na śmieszność, co spowodowało u niego mały meltdown pod koniec odcinka.

Czy Sławek wierzy w rzeczy które głosi czy głosi je w 100% cynicznie? Jak wspomniałem - pewnie pół na pół. Być może sam zagubił się już w tym co jest jego faktycznym poglądem, a co obliczoną na głosy kalkulacją.

Jedno jest pewne - jeśli ktoś po obejrzeniu tego programu nadal uważa Memcena za jakiegoś rozsądnego gościa, to mam dla niego złą wiadomość. Nie ważne czy jest cynikiem czy szurem - obie możliwości powinny być przez człowieka rozumnego odebrane jako dyskfalifikujące.

Ps. Jak zwykle w przypadku kompromitacji któregoś ze swoich idoli, nie spotkałem się od wczoraj z jakąkolwiek próbą merytorycznej obrony jego tez. Znalazłem za to sporo wyzwisk i agresji.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
Kozajsza - Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego k...

źródło: comment_1622017663m6uFgg8GE6Rj8Erun21i0w.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozajsza: co jest do cholery z tym Wiplerem? Minęło już trochę lat ale nie przypominam sobie żeby Wipler gadał takie głupoty. Cynikiem na pewno nie był bo mógł siedzieć w pisie i zrobić dużą karierę. Z polityki odszedł w kontrowersyjnych okolicznościach, nie wiem jak to było naprawdę
  • Odpowiedz
Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego końca i pójścia drogą Wiplera?


@Kozajsza: Nie, bo to był bardzo dobry występ, a większość oglądających zgodziłaby się ze mną, na co wskazują komentarze na youtubie i stosunek like/dislike. To że jakiś kozajsza, koroluk czy ich poddani z discorda z-------ą wykop swoim wyciem nie zmieni tego w żaden sposób. Możesz tego nie przyjmować do wiadomości, takie
  • Odpowiedz
@Pivoo: A co ma wspólnego proporcja like/dislike w programie hejtpark na kanale sportowym z oceną występu gościa? XD
Ja polubiłem film, ale uważam że Memcen nie zaprezentował się zbyt dobrze (a raczej jego poglądy, bo to inteligentny typ ogółem).

No a tak w ogóle to większość jest zawsze głupia chyba, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mogę sobie przypomnieć kto jest autorem tych słów, hmmmm...
  • Odpowiedz
@Kozajsza Stanowski próbuje mu przedstawić inny punkt widzenia, a ten ciągle mocno uparty do swoich racji. Po czy za chwilę jedzie po młodzieży, że ci są przekonani o swojej nieomylności. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
na co wskazują komentarze na youtubie i stosunek like/dislike.


@Pivoo: Jaki stosunek? Normalny jest, jak pod większością filmów na yt 97% pozytywny. Komentarze też normalne. Jedyny kto się zesrał to fanboje Konfy, których płacz rozniósł się po całym internecie bo liczyli na mizianie się po fiutkach i bekę z lewactwa, a wystarczyło że Stanowski zadał 2-3 pytania żeby obnażyć poziom merytorycznej bestii konfederacji xD
Kozajsza - > na co wskazują komentarze na youtubie i stosunek like/dislike.

@Pivoo...

źródło: comment_1622039771S7iJgb5Zws7Yl95zHPABRY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A co ma wspólnego proporcja like/dislike w programie hejtpark na kanale sportowym z oceną występu gościa? XD

Jaki stosunek? Normalny jest, jak pod większością filmów na yt 97% pozytywny.


@monter_wolter: @Kozajsza: W tym filmiku też normalny stosunek like/dislike jest? https://www.youtube.com/watch?v=WssYlADMSk4

Komentarze też normalne są? Takie same w obu hejt parkach? Odpowiedzcie sobie sami
Pivoo - > A co ma wspólnego proporcja like/dislike w programie hejtpark na kanale spo...

źródło: comment_1622040031wvrGt2nq7uC4mdwQApsnaA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Normalni ludzie, jak to ująłeś, dyskutują na argumenty, a nie hurr durr kto ma więcej łapek i komentarzy ten wygrywa( ͡° ͜ʖ ͡°)


@monter_wolter: Ojojoj, ale wy nie macie argumentów, macie po prostu inne zdanie i próbujecie nieudolnie wyśmiać Pana Doktora Memcena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piękny whataboutism i fikołas 9/10.


@Kozajsza: No ja wiem że w waszych urojeniach tylko
  • Odpowiedz
ale nawet debil może mieć czasami rację, w przeciwieństwie do socjalisty - który racji nie ma nigdy

Im15andthisisdeep.jpg


@Kozajsza: Kolega wyżej odniósł się do słów Korwina o tym że większość ludzi to debile, więc rozszerzyłem ten cytat o inne słowa Korwina o socjalistach, więc tak, było to głębokie, dzięki za uznanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Bordowy wykopek z kontem od 9 lat, mający 60 tysięcy akcji na wykopie zarzuca mi za dużo wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bordowy wykopek który sam dodaje znaleziska z Korwinem i ma 90% politycznego contentu zarzuca mi za dużo Korwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ojojoj, ale wy nie macie argumentów, macie po prostu inne zdanie i próbujecie nieudolnie wyśmiać Pana Doktora Memcena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wy


@Pivoo: "syndrom oblężonej twierdzy" poczytaj se bczq, bo dzięki takim jak Ty potem mamy w sejmie bosaków, braunów i innych bekowiczów szurów
  • Odpowiedz
@monter_wolter: Ale co ja mam czytać xD przecież ja nie czuje zagrożenia ze strony neuropków, bawi mni ich wykopowa działalność xD
Co do konfy to bardzo mnie cieszy że są w Sejmie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego końca i pójścia drogą Wiplera? Nie wiem, oby.


@Kozajsza: Ale wiesz że kompromitowanie się wcale nie przeszkadzało Wiplerowi, zrobił to dopiero prokurator który miał na niego kwity mogące skończyć się odsiadką za wyłudzenie funduszy.
  • Odpowiedz