Wpis z mikrobloga

Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego końca i pójścia drogą Wiplera? Nie wiem, oby.

Chociaż co to zmienia? Za Memcena pojawi się kolejny klaun korwina, który z miejsca zostanie przez kucy ogłoszony zbawicielem i największym geniuszem wszechświata i okolic, tylko po to by po jakimś czasie okazać się jednak religijnym i światopoglądowym oszołomem, albo zwyczajnym oszustem.

No właśnie - kim jest Memcen? Bo ja mam wrażenie że jakimś dziwnym miksem szura i cynika. To określenie chyba zresztą pasuje do większości Konfederacji (z pominięciem chociażby Brauna, który wierzy w te brednie które wypowiada).

Po Memcenie we wczorajszym programie (tak jak zresztą w innych wcześniej) widać jak wił się w wielu tematach światopoglądowych. Pewnie jakby był w gronie kolegów to by przyostrzył i zarzucił tekstem o Żydach czy Homosiach, ale tu jednak nie do końca wypadało i się hamował. Nie przeszkodziło mu to jednak w wygłoszeniu całkiem pokaźnej ilości tez kompletnie oderwanych od rzeczywistości, jak ta że homoseksualizm można komuś wmówić, albo że obrażanie boge powinno być karane, w przeciwieństwie do obrażania ludzi.

Memcen dobrze wie że jakieś piątki Konfederacji i inne odchylone pomysły podbijają mu poparcie wśród mniej rozumnej części społeczeństwa, a samą gadką o niskich podatkach ugra może 1%, co sam przyznał. Jednocześnie chyba nie spodziewał się że akurat w HejtParku dostanie tyle trudnych pytań i zostanie tyle razy wystawiony na śmieszność, co spowodowało u niego mały meltdown pod koniec odcinka.

Czy Sławek wierzy w rzeczy które głosi czy głosi je w 100% cynicznie? Jak wspomniałem - pewnie pół na pół. Być może sam zagubił się już w tym co jest jego faktycznym poglądem, a co obliczoną na głosy kalkulacją.

Jedno jest pewne - jeśli ktoś po obejrzeniu tego programu nadal uważa Memcena za jakiegoś rozsądnego gościa, to mam dla niego złą wiadomość. Nie ważne czy jest cynikiem czy szurem - obie możliwości powinny być przez człowieka rozumnego odebrane jako dyskfalifikujące.

Ps. Jak zwykle w przypadku kompromitacji któregoś ze swoich idoli, nie spotkałem się od wczoraj z jakąkolwiek próbą merytorycznej obrony jego tez. Znalazłem za to sporo wyzwisk i agresji.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
Kozajsza - Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego k...

źródło: comment_1622017663m6uFgg8GE6Rj8Erun21i0w.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Sławek wierzy w rzeczy które głosi


@Kozajsza: jakby chodziło tylko o politykę to bym powiedział, że nie, że to cynizm. Ale biorąc pod uwagę, że gość jest członkiem Konfederacji Gietrzwałdzkiej razem z Bartyzelem, Braunem, Bosakiem i innymi oszołomami czy że bronił kościołów (Memcen z 1.73m bronił xD) i nie robił tego jakoś specjalnie pod publiczkę, nie nagłaśniał tego, to tak - gośc jest katooszołomem i jest po prostu niebezpieczny
  • Odpowiedz
@Kozajsza: To jest dla mnie niepojęte jak Memcen wprost mówi, że mają prymitywny przekaz dla osób, które łatwo zmanipulować, a kuce jeszcze klaskają uszami i piszą, że kogoś zmasakrował xD
  • Odpowiedz
@ebismolarek: Akurat Memcen bezdyskusyjnie zrobił z siebie wczoraj szura, tu naprawdę nie ma niedopowiedzeń. To była sroga kompromitacja, w której wyciągano po kolei hipokryzję i cynizm wspomnianego.
  • Odpowiedz
Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego końca i pójścia drogą Wiplera?


@Kozajsza: przecież jego sekta już wali fikołki i tłumaczy swojego bohatera, nic się nie zmieni, przykład masz chociażby w tym wątku:

piecze cię tęczowe dupsko, że was tak pięknie zaorał Mennica.


@ebismolarek: o typie który zrobił z siebie jeszcze większego idiotę niż myślałem że to możliwe
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Rozbawił mnie wczoraj temat wolności słowa, że chce, żeby każdy mógł obrazać co chce i kogog chce, ale już jego religii to nie xD
Głosowałem na nich ale im więcej się odzywają tym bardziej mi ich szkoda. W następnych na lewicę, żeby się wyrównało we wszechświecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Nihas:

@Kozajsza: To jest dla mnie niepojęte jak Memcen wprost mówi, że mają prymitywny przekaz dla osób, które łatwo zmanipulować, a kuce jeszcze klaskają uszami i piszą, że kogoś zmasakrował xD

@Nihas: chyba nie oczekujesz od konfederackich prymitywów samodzielnego myślenia
  • Odpowiedz
@Kozajsza czy Mateusz Morawiecki z majątkiem na 40 baniek i po latach pracy w banku, jak wychodzi i mówi że
- klasa średnia zarabia 6-10k brutto
- że tacy powyżej 10k brutto to już bogole, którzy co gorsza za mało się dokładają do państwa

Jest szurem, czy cynikiem liczącym na głosy emerytow?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamil-kryszkiewicz: jak bym zmienił o 360 to bym nie zmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście żartuje sobie, po prostu osobiście czuje że zmarnowałem głos ale czasami tak w życiu bywa
No i raczej bliżej mi centrum niż prawica lewica
  • Odpowiedz
Jest szurem, czy cynikiem liczącym na głosy emerytow?


@slepywidzi: Hipokrytą.

Ale jednocześnie ma po części rację. Średnią krajową w Polsce (5167,47zł) zarabia tylko 17-18% Polaków. 10k lub powyżej - 6-8%. Więc mając za punkt odniesienia resztę kraju, zarobki tego rzędu to w Polsce
  • Odpowiedz
To jest dla mnie niepojęte jak Memcen wprost mówi, że mają prymitywny przekaz dla osób, które łatwo zmanipulować, a kuce jeszcze klaskają uszami i piszą, że kogoś zmasakrował xD


@Nihas: lepiej kłamać jak ludzie w innych partiach? Ciężko ci dogodzić.
  • Odpowiedz