Wpis z mikrobloga

Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego końca i pójścia drogą Wiplera? Nie wiem, oby.

Chociaż co to zmienia? Za Memcena pojawi się kolejny klaun korwina, który z miejsca zostanie przez kucy ogłoszony zbawicielem i największym geniuszem wszechświata i okolic, tylko po to by po jakimś czasie okazać się jednak religijnym i światopoglądowym oszołomem, albo zwyczajnym oszustem.

No właśnie - kim jest Memcen? Bo ja mam wrażenie że jakimś dziwnym miksem szura i cynika. To określenie chyba zresztą pasuje do większości Konfederacji (z pominięciem chociażby Brauna, który wierzy w te brednie które wypowiada).

Po Memcenie we wczorajszym programie (tak jak zresztą w innych wcześniej) widać jak wił się w wielu tematach światopoglądowych. Pewnie jakby był w gronie kolegów to by przyostrzył i zarzucił tekstem o Żydach czy Homosiach, ale tu jednak nie do końca wypadało i się hamował. Nie przeszkodziło mu to jednak w wygłoszeniu całkiem pokaźnej ilości tez kompletnie oderwanych od rzeczywistości, jak ta że homoseksualizm można komuś wmówić, albo że obrażanie boge powinno być karane, w przeciwieństwie do obrażania ludzi.

Memcen dobrze wie że jakieś piątki Konfederacji i inne odchylone pomysły podbijają mu poparcie wśród mniej rozumnej części społeczeństwa, a samą gadką o niskich podatkach ugra może 1%, co sam przyznał. Jednocześnie chyba nie spodziewał się że akurat w HejtParku dostanie tyle trudnych pytań i zostanie tyle razy wystawiony na śmieszność, co spowodowało u niego mały meltdown pod koniec odcinka.

Czy Sławek wierzy w rzeczy które głosi czy głosi je w 100% cynicznie? Jak wspomniałem - pewnie pół na pół. Być może sam zagubił się już w tym co jest jego faktycznym poglądem, a co obliczoną na głosy kalkulacją.

Jedno jest pewne - jeśli ktoś po obejrzeniu tego programu nadal uważa Memcena za jakiegoś rozsądnego gościa, to mam dla niego złą wiadomość. Nie ważne czy jest cynikiem czy szurem - obie możliwości powinny być przez człowieka rozumnego odebrane jako dyskfalifikujące.

Ps. Jak zwykle w przypadku kompromitacji któregoś ze swoich idoli, nie spotkałem się od wczoraj z jakąkolwiek próbą merytorycznej obrony jego tez. Znalazłem za to sporo wyzwisk i agresji.

#bekazprawakow #konfederacja #neuropa #polityka
Pobierz
źródło: comment_1622017663m6uFgg8GE6Rj8Erun21i0w.jpg
  • 39
Czy Sławek wierzy w rzeczy które głosi


@Kozajsza: jakby chodziło tylko o politykę to bym powiedział, że nie, że to cynizm. Ale biorąc pod uwagę, że gość jest członkiem Konfederacji Gietrzwałdzkiej razem z Bartyzelem, Braunem, Bosakiem i innymi oszołomami czy że bronił kościołów (Memcen z 1.73m bronił xD) i nie robił tego jakoś specjalnie pod publiczkę, nie nagłaśniał tego, to tak - gośc jest katooszołomem i jest po prostu niebezpieczny bo
Czy wczorajszy popis Memcena w #hejtpark #kanalsportowy to początek jego końca i pójścia drogą Wiplera?


@Kozajsza: przecież jego sekta już wali fikołki i tłumaczy swojego bohatera, nic się nie zmieni, przykład masz chociażby w tym wątku:

piecze cię tęczowe dupsko, że was tak pięknie zaorał Mennica.


@ebismolarek: o typie który zrobił z siebie jeszcze większego idiotę niż myślałem że to możliwe
@Kozajsza czy Mateusz Morawiecki z majątkiem na 40 baniek i po latach pracy w banku, jak wychodzi i mówi że
- klasa średnia zarabia 6-10k brutto
- że tacy powyżej 10k brutto to już bogole, którzy co gorsza za mało się dokładają do państwa

Jest szurem, czy cynikiem liczącym na głosy emerytow?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamil-kryszkiewicz: jak bym zmienił o 360 to bym nie zmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście żartuje sobie, po prostu osobiście czuje że zmarnowałem głos ale czasami tak w życiu bywa
No i raczej bliżej mi centrum niż prawica lewica
Jest szurem, czy cynikiem liczącym na głosy emerytow?


@slepywidzi: Hipokrytą.

Ale jednocześnie ma po części rację. Średnią krajową w Polsce (5167,47zł) zarabia tylko 17-18% Polaków. 10k lub powyżej - 6-8%. Więc mając za punkt odniesienia resztę kraju, zarobki tego rzędu to w Polsce rzadkość.

źródło

Niestety, realia są takie że 10k w Polsce to bogactwo, bo Polska to biedny kraj. To czy ludzie zarabiający 10k to dobre źródło do szukania pieniędzy
To jest dla mnie niepojęte jak Memcen wprost mówi, że mają prymitywny przekaz dla osób, które łatwo zmanipulować, a kuce jeszcze klaskają uszami i piszą, że kogoś zmasakrował xD


@Nihas: lepiej kłamać jak ludzie w innych partiach? Ciężko ci dogodzić.