Wpis z mikrobloga

Poznałem ludzi po Oxfordzie, Cambridge, LSE, NUS w Singapurze i żadne z tych osób nie podniecała się tym faktem.


@Jozuhve_z_PL: Z doświadczenia powiem, że ludzie którzy wyłkucają się o IQ lub dyplomy uczelni w Internecie najczęściej są zakompleksionymi dupkami, którzy muszą w ten sposób się dowartościować.

Normalni ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż kłócenie się o to kto dostał więcej punktów w konkursie dopasowania kwadratów
@Choir: Wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kajmany, BVI czy Guernsey, Jersey to o wiele lepsze środowisko pracy, ale tak czy siak hajs i kompleksowość zadań w londyńskim MC są nieporównywalnie lepsze niż w jakimś warszawskim Nowak, Kowalski & Partnerzy. Wszyscy ci co się podniecają byciem adwokatami w Polsce, w globalnej skali są tak naprawdę „Big fish in a small pond”.
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Właśnie to jest bym powiedział największa różnica w pracy w polskim korpo, a w zagranicznym - w PL, ludzie o wybujałym ego. Przywiązywanie uwagi do głupot i drobnostek wyróżnia ogólnie społeczeństwa wschodnioeuropejskie, np. z drugiej strony by ludzie mieli więcej pokory, powinni poczytać o duńskim Janteloven „Prawo Jantego”.
@johny-kalesonny: zawsze mam bekę z podludzi którzy chwalą się wysokim wynikiem Iq czy przynaleznosci do mensy. Przeciez ten test jest gowno warty, bada tylko inteligencję matematyczno logiczną która prawie wcale jest nieprzydatna. Najbardziej się liczy inteligencja lingistyczna, emocjonalna, przestrzenna, intrapersonalna, naturalistyczna i kinetyczna Bo uja znaczy to ze jestes geniuszem matematycznym skoto gubisz się przy wyjściu z domu czy nie umiesz kontrolować siebie
zawsze mam bekę z podludzi którzy chwalą się wysokim wynikiem Iq czy przynaleznosci do mensy.


@Ciemny7: masz bekę z czyichś osiągnięć, czy raczej z chwalenia się nimi? Post jest niejednoznaczny

Przeciez ten test jest gowno warty, bada tylko inteligencję matematyczno logiczną która prawie wcale jest nieprzydatna


może na codzień nie korzystasz z wzorów skróconego mnożenia, ale jednak sprawność pracy nad posiadanymi informacjami pozwala ci uniknąć różnych życiowych błędów - wzięcia kredytu