Wpis z mikrobloga

@pendzoncy_jez: głupi nie był (choć wyglądał), ryzyko na pewno znał, zmarł to zmarł, tutaj akurat nie ma co drążyć tematu bo mimo wszystko to nie była żadna niespodzianka, co nie zmienia faktu że był osobą która się wyróżnia i którą warto poznać chociaż od tej jutubowej strony, bardzo lubiłem wszystkie materiały które były z nim nagrywane, niech mu ziemia lekką będzie
@pendzoncy_jez: umarł bo pracował na nocki, dodatkowo mocno stresująca praca, organizm się nie regenerował a na siłowni cisnął bez umiaru według filozofii "nie ma że boli"
Sterydy pewnie były jedną z przyczyn, ale pamiętaj że czołowi sportowcy jak Irena Szewińska, Marian Woronin, Ryszard Szurkowski sportowy też robili wyniki na dopingu i dożywają późnej starości. Z kolei historia Joachima Halupczoka i innych pokazuje że doping może doprowadzić do śmieci. Nie ma reguły
@Paczelokinka: deficyt snu i nocny tryb życia #!$%@? układ hormonalny, generalnie jest szkodliwy dla zdrowia. Poczytaj sobie, jest mnóstwo badań na ten temat. To mogło być np. przyczyną do walenia jeszcze większej ilości towaru, aby robić wyniki, to jedna z możliwości. Na pewno jeżeli mamy gdybać to trzeba spojrzeć na przyczynę śmierci przekrojowo a nie w stylu typowego Polaka jak wszystko już wiem i #!$%@? mnie czy to prawda, kiedy ja