Wpis z mikrobloga

@rEwx: Myślę, że pewnie byłoby ich stać, może po prostu nie chcą? Na wsi to i się przewozi coś często brudnego i się odrze. Po co płakać w takiej sytuacji jak można mieć takie auto. Na iPhony ich stać za 2x albo 3x cenę tego auta, więc to kwestia priorytetów, a nie warunków finansowych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
@Eestel: są te same bo jest ich duży wybór, używane części w na każdym większym szrocie znajdziesz za grosze i każdy mechanik to naprawi bo miał na 90% do czynienia z tym modelem.
  • Odpowiedz
@Eestel: Ja jestem zdania, że przeważa tutaj dostępność części zamiennych. Powiedz jakie inne popularne i tanie auta (w dieslu, bo wiadomo, dopłaty, oszczędności itp xD) nadawałyby się do takiego ujeżdżania? Fiat? No nie rozśmieszaj mnie, Renault? Niby jakie? PSA? Spotyka się na wioskach, ale mało. Japonia lub Korea? Dużo trudnej dostać głupi błotnik do takiej Toyoty lubi Kia. Do grupy VAG części czy to blachę, czy eksploatacyjne czy zawieszeniowe dużo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Powiedzcie mi co złego jest w tanich, trudnych do zepsucia samochodach? To nie Niemcy, że zwykłego pracownika fabryki stać na nówkę z salonu.


@Czill23: Kto tu mówi, że jest coś złego? Przed twoim komentarzem nikt nic takiego nie napisał, ty tak podświadomie myślisz. Op zarzucił mema i tyle.
  • Odpowiedz
@lantar8: Golfy III już prawie wyginęły z resztą jak Megany I, które gniją już w tym wieku. Do tego silnik 1,6 bez gazu na pewno więcej spali niż 1,9 TDI, zakładanie i serwis instalacji gazowej w tak wiekowym i tanim aucie nie wiem czy się opłaci. A Golfem pojeżdżą, póki przegląd przejdzie. Golf IV jest lepszy od Megane I moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@Eestel jakie masz tańsze i lepsze marki niż vag w segmencie aut do 5k rocznik minimum 2002? Zaciekawiło mnie to bardzo. Szczególnie to tańsze, podpowiem na pewno nie fiat panda bo do niego tylko opony są tańsze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nikt nie mówi że to złe auta, tylko że po niemal 20 latach w unii poza 5 czy 6 miastami w kraju jest bieda jak ja #!$%@?, ludzi stać tylko na trupy które mogłyby już piwo w sklepie kupić

@rEwx: ta sama unia forsuje ekologię, a jednocześnie tłukła by nowe auta co 5 lat
  • Odpowiedz