Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi co złego jest w tanich, trudnych do zepsucia samochodach? To nie Niemcy, że zwykłego pracownika fabryki stać na nówkę z salonu.


@Czill23: to że wykopki uważają np. e46 za gófno i proponują zamian mazde 3 z 2021 z salonu za 105 tys zł albo chociaż toyote yaris za 65 tys zł (autentyk) XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Yamikaze Tak, z tego co pewnie nie wiesz ale seat ma bardzo dużo wspólnego z grupą vag, mów dalej wieswagen ale zastanów się dlaczego 90% fur wszystkich rządów europy należy do vagow
  • Odpowiedz
@kuzio997 no tak seat ma praktycznie każdą jedną część z golf 4/audi a3/skody octavii. I tak wiem o tym bo kilka seatów I i (tu wstaw resztę aut na tej samej płycie podłogowej) rozbierałem i naprawiłem, a także każdym z nich jeździłem i bez problemu mogę stwierdzić, że seatem jeździ się najlepiej :v

Tylko ma inny znaczek i wygląda lepiej i ciekawiej niż każde jedno z nich (no i lepiej się prowadzi,
  • Odpowiedz
@kuzio997 jak masz szare plastiki to tak - ale jak zrobisz (bądź masz) wszystko czarne to wygląda świetnie. Szczególnie jeśli włożysz ze smakiem (czyli nie w każdą możliwą szczelinę) kebze.
A tandeta na pewno nie - ma lepsze skasowanie niż nie większość 10 letnich aut (ba niektóre 5 letnie są bardziej rozklekotane niż starsze auta)
  • Odpowiedz
@Czill23: Dobra ale 25 letniego opla albo golfa? Moj pierwszy samochod byl mlodszy z elektrycznymi szybami itd a kupilem go za gownoprace w zabce. Jak potoczylo sie zycie tych ludzi ze nie stac ich na "normalny" pojazd? Auta ze zdjecia nawet w niezbyt bogatej polsce juz sa traktowane jako zlomy.
  • Odpowiedz
@rEwx a co w mieście każdego stać na nowy super samochod? Ja wiem ze wmieście to na nic innego się nie wydaje, ale ja wolę osobiście zainwestować w grunty czy inne nieruchomości aniżeli w No samochod z salonu i wyrzucić kasę w bloto:)
  • Odpowiedz
Ja jestem zdania, że przeważa tutaj dostępność części zamiennych. Powiedz jakie inne popularne i tanie auta (w dieslu, bo wiadomo, dopłaty, oszczędności itp xD) nadawałyby się do takiego ujeżdżania? Fiat? No nie rozśmieszaj mnie, Renault? Niby jakie? PSA? Spotyka się na wioskach, ale mało. Japonia lub Korea? Dużo trudnej dostać głupi błotnik do takiej Toyoty lubi Kia. Do grupy VAG części czy to blachę, czy eksploatacyjne czy zawieszeniowe dużo łatwiej zorganizować na
  • Odpowiedz