Wpis z mikrobloga

@Eestel: Weź znajdź na wsi mechanika co zdiagnozuje dobrze jakieś nietypowe problemy ze skądinąd bardzo fajnym silnikiem HDI? Jak tam z systemu podciśnienia można pół doktoratu napisać a dostęp do niektórych rzeczy jest taki że Andre Citroen obraca się w grobie szybciej niż turbina od tegoż hdi.

Gx
  • Odpowiedz
Może nie złego, ale zabawnego, bo to są zawsze TE SAME samochody


@Eestel: A jakie niby mieliby kupić, inne niż te dostępne na rynku? Skup się mocno - stare samochody nie pojawiają się znikąd. Jeśli wśród 20-letnich samochodów dominują takie modele, tzn. że 20 lat temu dominowały wśród nowych.
  • Odpowiedz
@rEwx: A może im na przykład niepotrzebny lepszy? Tak jak mi, mógłbym se brać coś w leasing, a wziąłem golfa 4, bo tani w utrzymaniu, za grosze kupiłem z pewnego źródła, a jeździł będę w weekendy zapewne tylko i zrobię w roku koło 5 tyś kilometrów max zapewne. Według Ciebie, bo mnie stać, to miałbym wywalić nie wiadomo ile pieniędzy bo. No właśnie po co?
  • Odpowiedz
@moskal888: sam z koniecznosci kupilem ostanio starą, tanią furę do 'roboty' ale za chwile pozbędę się tego w cholerę. A dlaczego? Bo jest to stary parch pognity tu i tam i jest po prostu niebezpieczny.
  • Odpowiedz
@rEwx: No okej, fajnie. A golf co biere, nie jest ani pognity ani bity, wszystko działa (turbina do regeneracji pewnie i półośki do wymiany). Także twój powód jest ok dla Ciebie, ale jednak nie jest uniwersalny.
  • Odpowiedz