Wpis z mikrobloga

@Majk83: to auto mimo upływu lat nadal może się podobać. Sam chciałem takie kupić ale po przymiarce nie odpowiadała mi pozycja za kierownicą. Też masz wrażenie że dzwignia zmiany biegów mogłaby być bliżej? Ja przy 1,79m po ustawieniu pozycji musiłem naciągać rękę żeby zmieniać biegi
@Majk83: pamiętam jak wypuścili ten model, było wielkie WOW... Ale kogoś z tą tylną mikroszybką z tyłu, bez wycieraczki i jeszcze z parapetem pośrodku powaliło - to był jeden z powodów, dla których odrzuciłem civica (drugi powód to chyba 7 miesięcy czekania).
@Majk83: bardzo oryginalne auto! trzymaj i dbaj () od razu mordka się cieszy gdy mijasz takie coś na ulicy spośród tych szarych vagów...
@RoastieRoast: Wydech spełnia normy hałasu na ulicy i torze, został niestety przerobiony na pojedynczy (w oryginale miał dwie rurki z tyłu) Dźwięk za to pod obciążeniem poprawił się diametralnie. Na minus fabrycznie trzyma prawie 2k obrotów zanim się rozgrzeje i jest głośno dodatkowo bardzo basowo jak na nędzne 2.0, ale jak się rozgrzeje to bardzo kulturalne auto, do czasu, aż nie dasz w podłogę i wejdzie vtec ( ͡° ͜
@RoastieRoast: Luz, zawsze staram się wyjechać jak najciszej nawet gasząc auto po wyjeździe z garażu, żeby nikogo nie denerwować, bo szanuję swoich sąsiadów i potem się toczę na dwójce po ulicy i jest cicho, za to w pewnych okolicznościach wbijasz trójkę przy 8,5 tysiąca obrotów i dźwięk #!$%@? system.