Wpis z mikrobloga

Najlepszy i tak jest ból dupy wykopowych programistów, którzy w komentarzach wyzywają od "#!$%@? patoli" wszystkich uczciwych ludzi, którzy po prostu ciężko pracują na etacie od poniedziałku do piątku (a często też w soboty), płacą podatki i mają dziecko (albo, o zgrozo, dwójkę dzieci), ale nie zarabiają 10k na miecha. Wielcy przedsiębiorcy, którzy zamiast siedzieć na zwykłej umowie o pracę, kombinują tylko jak tu wrzucić nowe xiaomi albo ps5 w koszta. XD I jeszcze to poczucie wyższości, że ich klepanie gównostronek jest bardziej wartościowe dla społeczeństwa, niż zamiatanie ulic albo praca na kasie w biedronce. Mi się nowy ład nie podoba, ale ma jedną niepodważalną zaletę - wywołał pyszny ból doopki samozwańczej elity.

#nowylad #bekazpisu #bekazprogramistow
lysyzlombardu - Najlepszy i tak jest ból dupy wykopowych programistów, którzy w komen...

źródło: comment_1621092355HBsbjiLjp9b5dKnlsf8d9E.jpg

Pobierz
  • 320
  • Odpowiedz
od "#!$%@? patoli" wszystkich uczciwych ludzi, którzy po prostu ciężko pracują na etacie od poniedziałku do piątku

[...]

I jeszcze to poczucie wyższości, że ich klepanie gównostronek jest bardziej wartościowe


@lysyzlombardu: czyli masz ból dupy że ktoś cię obraża i patrzy z góry, a jednocześnie również wypowiadasz się pogardliwie o cudzej pracy xD

Pisowczyki to jednak stan umysłu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dlolb: Na fikcyjne wybory mieli, dla TVPIS też mieli, na bombelki mają, a na NFZ olaboga nie? Może niech się skończy rozdawnictwo, a składkę mogą zrównać i niech każdy płaci taką samą.

@Emkacf: ale ja się z tym w pełni zgadzam, condalej nie zmienia faktu, że różnica w oskładkowaniu na NFZ JDG, a UoP jest niesprawiedliwa.
  • Odpowiedz
ludzie, ja #!$%@?ę pis i ten ich nowy ład, mi chodzi o nazywanie przez mireczków zwykłych osób "patologią", bo nie zarabiają 15k i mają dzieci. Miejcie pretensje do pisowskich karakanów, a nie do ciężko pracujących na etacie osób. W takich tematach neistety zawsze wychodzą kompleksy i dowartościowywanie się tym, że "ja jestem programistą, zarabiam 10k na b2b i jestem kiiiiimś, rozumiecie, jestem kiiiiiiiimś!!!".
  • Odpowiedz
@TestoDepot: Nie rozumiesz nawet prostych kontekstów więc jak my, SOCJALIŚCI mamy traktować poważnie was, kapitalistów? Z korwinizmów się wyrasta.

równość


1. «całkowite podobieństwo w stosunku do kogoś lub czegoś pod względem ilości, jakości, wartości, wielkości
  • Odpowiedz
No i jak tam z tymi Czechami ile tam się przeznacza na służbę zdrowia


Czechy wydają na służbę zdrowia 7,5% PKB, Polska 6,3% PKB. Do tego czeskie PKB na osobę wynosi 42k międzynarodowych dolarów w przeliczeniu na parytet siły nabywczej. W Polsce to jedynie 34k dolarów międzynarodowych (w 2019), więc uwzględniając te różnice wydatki na służbę zdrowia w przeliczeniu na mieszkańca są w Czechach o 47% wyższe niż w Polsce.
Żeby osiągnąć
  • Odpowiedz