Wpis z mikrobloga

@AnonimoweMirkoWyznania Hej, w sumie Mirku jak otworzą ogródki, to why not? Mi nie przeszkadza, że uważasz się za przegrywa, jeśli tobie nie przeszkadza, że byłoby to po prostu wypadnięcie na piwo pod kątem poznania mordy do pogadania (tak, brakuje mi wyjść do ludzi przez tego wirusa), to why not? Mam nadzieję, że i inne Mirki i Mirabelki się odezwą, bo faktycznie przydałoby się wyjść wreszcie z tych czterech ścian i poznać kogoś
@AnonimoweMirkoWyznania Drogi OP, aktualnie leżę na L4 na przeciwbólowych i antybiotykach z niewiadomym powrotem do normalnego życia w najbliższym czasie, bardzo "miło", że jednak mnie oceniłeś z góry, tylko ze względu na płeć.
Poza tym, nie rozumiem czemu skoro czekałeś na odpowiedź nie odezwałeś się na prv, jeśli ktoś zarzuca temat wyjścia, to czemu inni mają za nim biegać? Do @TheInquisitive4Ever też nie wiem czemu masz pretensje.
Myślę, że jeśli tak się
OP: @Dropthedrop: No i znowu mnie zignorowałaś. I jak tutaj być nie być mizoginem. Jak to Janusz Korwin-Mikke powiedział: kobiety są średnio mniej inteligentne od mężczyzn. Jest stereotyp XX wieczny, że kobiety mają taką samą inteligencje co mężczyźni. To jest stereotyp, który trzeba zniszczyć. Wiesz co? trzeba brać słowa za swoje deklarację. Wiedziałaś, że jestem przegrywem. Bez odbioru.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: z tego co widziałem to ustawiłeś się wczoraj z ludźmi na spotkanie, a mnie napisałeś że mnie nie pozdrawiasz, chociaż nic ci złego nie zrobiłem.
Chcesz wyjść na browara napisz na priva, jak będę miał czas to z chęcią z tobą wyskoczę, bo serio wiem jak to jest w życiu mieć problemy i być samotnym. Ale mam nieodparte wrażenie że ty sobie sam twoim stylem bycia tych problemów dostarczasz.
Skończ