Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam prośbę do #rozowepaski - przestańcie kłamać o tym ile miałyście parterów seksualnych w przeszłości.

Mam 29 lat, w ostatnim roku spotykałem się z 7 kobietami (przedział wiekowy 23-28 lat) i chyba skręcę w końcu w stronę swojej płci, bo jesteście już nudne w tym wszystkie.

Wszystkie 7 kobiet miało w przeszłości 2 lub 3 partnerów seksulanych XD

Przy siódmej się wkurzyłem i jak usłyszałem znów tę samą śpiewkę to poleciałem tekstem "ta, pewnie, wszystkie tak zawsze mówicie". Po chwilowej przepychance słownej przyznała się, że skłamała, bo nie chciała mnie odstraszyć, bo wie, że jak się przyzna to będę miał ją za puszczalską.
Powiedziała, że w czasie studiów i mieszkania w akademiku poskakała sobie trochę.

Już nie dopytywałem o szczegóły i oczywiście, że jako szanujący się mężczyzna zakończyłem znajomość, bo mam swoje standardy i z latawicą nie będę.

Jeszcze raz powtórzę - przestańcie kłamać o liczbie parterów seksualnych. Pozwólcie mężczyźnie zdecydować czy chce być z nią, czy nie.
A nie, że usprawiedliwiacie sobie wcześniejsze lata, bo przecież HEHE przeszłość się nie liczy, a w późniejszych latach wyskakuje niedopasowanie charakterów, bo jednak bladziowy charakter daje o sobie znać.

#seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6097060ffe0977000b8ae8b1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, mam prośbę do #rozowepaski -...
źródło: comment_1620512222OUuE1cXexzmAcSwxeVApV4.jpg
  • 68
Każdy pieprzy jak to szuka różowej, a prawda jest taka, że teraz faceci chcą tylko seksu,


@AnonimoweMirkoWyznania: a wszystkie kobiet chcą tylko pieniędzy, najlepiej za darmo.

I tak można się licytować w #!$%@? nieskończoność.

Nieprawda jest że faceci chcą tylko seksu. Gdyby tak było, to byłbym w szczęśliwym związku od chyba już 10 lat, bo coby mi szkodziko że moja była chciała się tylko ruchac, a do życia była gorsza niż
@Bubbleguns: kobieto, jest 1 w nocy, zaraz elon będzie udzielał wywiadu w telewizji.

Czy ty myślisz że ja mam w komputerze specjalna zakładkę z linkami do badań na wykop?
Albo że mam w głowie listę książek które przeczytałem?

Wyłożyłem ci mój stan wiedzy na tacy, a wziął sie, też powiedziałem skąd.

Chcesz się czegoś więcej dowiedzieć? Znajdź to sama. Zajmie Ci to 5 minut. No ale chyba łatwiej i doroślej jest
@Cypselus: To jakieś głupie badanie z seksistowską tezą. Żaden poważny terapeuta się na nie powoła. To, że ktoś tworzy trwały związek, nie znaczy, że jest szczęśliwy. Co za pierdoły. Duża ilość partnerów seksualnych jest często wynikiem innych zaburzeń, a nie przyczyną. Ktoś, kto jest w miarę dojrzały i decyduje się "przygody" nie zryje sobie tym bani. Tak, kobiety różnią się od mężczyzn, ale nie w ten sposób jaki sobie wyobrażasz. Nie,
OP: > Ahh ale #!$%@? przegrywamy i tym ze zazdrościsz ze łaska korzysta z życia? Ze miała więcej życia i wspomnień niż ty?? Co ma seks do rzeczy? Ludzie !!! Korzystajcie z życia !! WIECZNIE NIE BĘDZIECIE MIELI 30lat i wolności!!

@Bubbleguns: ja nigdzie nie zabroniłem "korzystania z życia" różowym, a nie chcę być okłamywany. Sama widzisz, że są tutaj niebiescy, którym to nie przeszkadza, a jeden oficjalnie jeden wykopek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: brzmi jak bait, z drugiej strony porusza ciekawą i niestety dosyć prawdziwą kwestię. Sam jestem za tym, żeby mieć stałą partnerkę i nie biorę do łóżka co popadnie, a okazji trochę było. Też nie przeszkadza mi, że kobieta miała kilku partnerów przede mną, no ale liczba powiedzmy 15 trochę przeraża i jako normalny facet nie chciałbym być z taką. Zwyczajnie to odstrasza, niestety kobiety się z tym kryją, bo o
@PrzThim: #!$%@? niesamowicie, jakby laska Ci wskakiwała do łóżka to byś nie odmówił, jaka jest różnica z iloma spala xD to tak jakby facet który spał z dużą ilością kobiet mógł już tylko liczyć na spasiona lochę, bez sensu... Poza tym kurła no moze jestem wyjątkiem ale nigdy nie miałem takiego pecha by spotykać #!$%@? jak piszą wykopki xD
żaden facet nie chce się wiązać na dłużej z laską która miała wielu partnerów seksualnych


@fiman: grubo się mylisz

Każdy pieprzy jak to szuka różowej, a prawda jest taka, że teraz faceci chcą tylko seksu,

To i tak są zbyt duże wymagania jak dla was. Nawet tego nam dać nie potraficie.

o czym mają jakiś straszny problem zakomunikować na początku relacji

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja nie mam.
Tylko oczywiście nie używa takich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajec: odmówił bym i zdarzyło się że odmawiałem, nie wszyscy zaliczają co popadnie, jeśli ktoś by chciał taką przygodę to to nie moja sprawa i róbcie sobie co chcecie. Gdybym był sam i zaproponowałaby mi stały układ fwb to bym się zgodził, ale nie na związek albo ons.