Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam prośbę do #rozowepaski - przestańcie kłamać o tym ile miałyście parterów seksualnych w przeszłości.

Mam 29 lat, w ostatnim roku spotykałem się z 7 kobietami (przedział wiekowy 23-28 lat) i chyba skręcę w końcu w stronę swojej płci, bo jesteście już nudne w tym wszystkie.

Wszystkie 7 kobiet miało w przeszłości 2 lub 3 partnerów seksulanych XD

Przy siódmej się wkurzyłem i jak usłyszałem znów tę samą śpiewkę to poleciałem tekstem "ta, pewnie, wszystkie tak zawsze mówicie". Po chwilowej przepychance słownej przyznała się, że skłamała, bo nie chciała mnie odstraszyć, bo wie, że jak się przyzna to będę miał ją za puszczalską.
Powiedziała, że w czasie studiów i mieszkania w akademiku poskakała sobie trochę.

Już nie dopytywałem o szczegóły i oczywiście, że jako szanujący się mężczyzna zakończyłem znajomość, bo mam swoje standardy i z latawicą nie będę.

Jeszcze raz powtórzę - przestańcie kłamać o liczbie parterów seksualnych. Pozwólcie mężczyźnie zdecydować czy chce być z nią, czy nie.
A nie, że usprawiedliwiacie sobie wcześniejsze lata, bo przecież HEHE przeszłość się nie liczy, a w późniejszych latach wyskakuje niedopasowanie charakterów, bo jednak bladziowy charakter daje o sobie znać.

#seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6097060ffe0977000b8ae8b1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, mam prośbę do #rozowepaski -...

źródło: comment_1620512222OUuE1cXexzmAcSwxeVApV4.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: żaden facet nie chce się wiązać na dłużej z laską która miała wielu partnerów seksualnych. To jest nawet naukowo udowodnione że im większa liczba partnerów przed "stałym" związek tym większa szansa na zdradę.
Więc żadna laska się nie przyzna - a nawet jak się raz przyzna to drugi raz nie popełni tego błędu i powie że "3"
  • Odpowiedz
Ahh ale #!$%@? przegrywamy i tym ze zazdrościsz ze łaska korzysta z życia? Ze miała więcej życia i wspomnień niż ty?? Co ma seks do rzeczy? Ludzie !!! Korzystajcie z życia !! WIECZNIE NIE BĘDZIECIE MIELI 30lat i wolności!!
  • Odpowiedz
W takim razie skoro robiłeś 5typiar nie nadajesz się na ojca i nie każda kobieta spełniona jest w roli matki


@Bubbleguns: kiedy wy zrozumiecie że natura inaczej zaprogramowania mężczyznę, a inaczej kobietę.

To tak nie działa. Przykro mi. Facet który wydyma 50 kobiet, ma większe szanse na udane związki, niż kobieta która odda się 20. To są fakt, które zostały przebadane latami badań naukowych. Setkami doświadczeń. Na tysiącach ludzi.

Natura to
  • Odpowiedz
Daj dowody naukowe ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem co ma ilość seksu do np rodzenia dzieci wykopku wracaj do piwnicy


@Bubbleguns: mieszkam na 1 piętrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Se poszukaj. Całe życie wszystko księżniczkę ma być dane na tacy?

Pokaż mi koronę, to ci zaraz to podlinkuj.

Ale zwykłej chłopce nie mam zamiaru naskakiwać nie
  • Odpowiedz
Różowa : Z tej strony różowa, 29 lvl. Miałam trzech partnerów i śmieszy mnie to, że przez to, że wiem czego chcę w łóżku i co mnie jara, ostatni facet z którym byłam, myślał że mam nie wiadomo jaki przebieg, (bo nie jestem kłodą) więc i wy się ogarnijcie z tym puszczaniem, bo nie każda rucha wszystko co się rusza, a niee powiedziałabym tego jeżeli chodzi o facetów, a znaleźć teraz kogoś
  • Odpowiedz