Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam prośbę do #rozowepaski - przestańcie kłamać o tym ile miałyście parterów seksualnych w przeszłości.

Mam 29 lat, w ostatnim roku spotykałem się z 7 kobietami (przedział wiekowy 23-28 lat) i chyba skręcę w końcu w stronę swojej płci, bo jesteście już nudne w tym wszystkie.

Wszystkie 7 kobiet miało w przeszłości 2 lub 3 partnerów seksulanych XD

Przy siódmej się wkurzyłem i jak usłyszałem znów tę samą śpiewkę to poleciałem tekstem "ta, pewnie, wszystkie tak zawsze mówicie". Po chwilowej przepychance słownej przyznała się, że skłamała, bo nie chciała mnie odstraszyć, bo wie, że jak się przyzna to będę miał ją za puszczalską.
Powiedziała, że w czasie studiów i mieszkania w akademiku poskakała sobie trochę.

Już nie dopytywałem o szczegóły i oczywiście, że jako szanujący się mężczyzna zakończyłem znajomość, bo mam swoje standardy i z latawicą nie będę.

Jeszcze raz powtórzę - przestańcie kłamać o liczbie parterów seksualnych. Pozwólcie mężczyźnie zdecydować czy chce być z nią, czy nie.
A nie, że usprawiedliwiacie sobie wcześniejsze lata, bo przecież HEHE przeszłość się nie liczy, a w późniejszych latach wyskakuje niedopasowanie charakterów, bo jednak bladziowy charakter daje o sobie znać.

#seks #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6097060ffe0977000b8ae8b1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć, mam prośbę do #rozowepaski -...
źródło: comment_1620512222OUuE1cXexzmAcSwxeVApV4.jpg
  • 68
CzarodziejskaEskimoska: > Chcesz się czegoś więcej dowiedzieć? Znajdź to sama. Zajmie Ci to 5 minut. No ale chyba łatwiej i doroślej jest się powyzywac tak?

@Cypselus: Śmierdzi hipokryzją w #!$%@?. Powołujesz się na coś, co rzekomo jest super-mega łatwo znaleźć, płakusiasz, że nie masz czasu tego znaleźć (ale masz czas spamić o tym i trzaskać komcie przez godzinę -- nie tylko w tym jednym wpisie ale też w innych) i
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - CzarodziejskaEskimoska: > Chcesz się czegoś więcej dowiedzie...
źródło: comment_1620558737odqywhS6zflibmGgTsG0My.jpg
MagicznaStara: @VjakW: nie muszę podawać źródeł, bo jak coś niezgodne z Twoimi cucklodowskimi poglądami, to nie jest prawdziwe. Prawda to to, co Ci się wydaje, a jak przeczą temu naukowcy, to nauka jest do bani. Taki bosaczek mały, co to mu "podaj źródło" to lewacki terror, a jak już ma przedstawione dowody, że sypia z wrogiem Ojczyzny, to twierdzi, że Ordo iuris nie jest organizacją przestępczą finansowaną z Kremla, bo
PonuraPantera: Jestem kobieta.
I w życiu nie zrozumiem tych badań naukowych podobno, ze kobietom imponują faceci z dużym przebiegiem. Jestem ładna, dużo powyżej przeciętnej, kompleksów jakichś powaznych brak. I zawsze odrzucalam nawet do koleżeńskiej znajomosci facetów lubiących się pobawić. Obrzydza mnie to. O partnerze nie wspomnę, mój facet nie może mieć większego przebiegu niż ja. Nie jestem gołosłowna, zauroczylam się bardzo mocno, przez kilka miesięcy byłam z kimś bardzo blisko i
**thatisthe_fact**: A co ma ilość partnerów z przeszłości do rzeczy? Ważne czy wy do siebie pasujecie i chcecie być razem. Patrzysz tylko na jedną strone medalu, a spójrz na to z perspektywy mężczyzny, który też ruchał wiele kobiet, ale jak pozna tą jedyną to będzie z nią do końca życia. I wtedy fakt, że miał wiele partnerek seksualnych nie ma żadnego znaczenia.

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania: sam jesteś kretynem kretynie

Przez takich jak ty, społeczeństwo jest takie toksyczne.
Zero szacunku do drugiej osoby, lenistwo, głupota i #!$%@?. Tkai twój obraz, twój i tobie podobnych. Szmaccie się jak wam się to podoba. Co mnie dziwki i ich dziwkarzee obchodzą. Ale weźcie jakieś tatuaże sobie na czole #!$%@?, aby łatwiej was było omijać.
Mam 29 lat, w ostatnim roku spotykałem się z 7 kobietami

Wszystkie 7 kobiet miało w przeszłości 2 lub 3 partnerów seksulanych XD

Powiedziała, że w czasie studiów i mieszkania w akademiku poskakała sobie trochę.


@AnonimoweMirkoWyznania:
Wam incele to już całkiem ta niezużyta sperma mózgi wyzarla

Jeżeli ty chcesz mieć 7 partnerek to matematyka mówi że masz dwie opcje:
1. Spotykasz się z prostytutkami,
2. Twoje partnerki będą miały średnio podobna
OP:

A co ma ilość partnerów z przeszłości do rzeczy? Ważne czy wy do siebie pasujecie i chcecie być razem. Patrzysz tylko na jedną strone medalu, a spójrz na to z perspektywy mężczyzny, który też ruchał wiele kobiet, ale jak pozna tą jedyną to będzie z nią do końca życia. I wtedy fakt, że miał wiele partnerek seksualnych nie ma żadnego znaczenia.


Jest to po prostu mój wymóg żebym czuł się
OP:

Wkurzają mnie kobiety, które wstydzą się powiedzieć prawdy, jak to ma się do równouprawnienia? Pewnie te same kobiety są za równouprawnieniem.

Ps. A ty ile miałeś partnerek?

@Krynicka: jesteś w przeważającej mniejszości jeśli chodzi o moralność. Brawo! Cenię to.
Miałem 2 partnerki -> 2 związki.

I tu nie chodzi o to, że jako mężczyzna muszę mieć przewagę i chcę dziewicę. Tu chodzi o zwykłą szczerość. Takie kłamanie od razu
OP:

Jeżeli ty chcesz mieć 7 partnerek to matematyka mówi że masz dwie opcje:


@kraggthegrimm: nie mam w zwyczaju odpowiadać idiotom, bo szkoda mi na to mojego czasu, ale dla ciebie zrobię wyjątek.
Spotykałem to nie znaczy, że kochaliśmy się. Nie wyszło z jedną, to szukałem innej. Ja wiem, że dla obecnego społeczeństwa potykanie się z kimś oznacza dymanie, ale nie u każdego.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą