Wpis z mikrobloga

@Reevder: bo przeczytałeś tak w internecie? Dyskutowałem już o tym i sporo osób z reddita używa 1 mm, zresztą w badaniu które potwierdziło skuteczność micro needlingu używano ponad 1 mm.
stosuje 1 mm i ledwo czuję, że jakoś to działa na skórę
  • Odpowiedz
@Mirek01: skóra twarzy jest bardzo delikatna szczególnie w dolnych częściach, na brodzie masz pobudzać krążenie delikatnymi nakłuciami, a nie robić znaczące uszkodzenia jak na innych częściach ciała,w ogóle dermaroller na brodę to o dupę potłuc, właśnie jak już to 0.5 mm a najlepiej używać dermapen masz sobie zobacz na jakiej zasadzie to działa https://www.youtube.com/watch?v=1xus1TxFJeE
  • Odpowiedz
@Reevder: Dobrze, jednak tak będzie bezpieczniej, więcej będę polecał z dopiskiem.

@mati280 0,5 mm będzie jednak bezpieczniejsze, na więcej decyduj się po zgłębieniu tematu, choć ja 1 mm stosuje. Po micro needlingu musisz przez 24 godziny powstrzymać się od minoxa, chyba że lubisz jak pikawa szaleje, ale pewnie nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Minox to silny #!$%@?, lepiej unikać aplikacji blisko ust, aby pod żadnym pozorem nie
  • Odpowiedz
@Mirek01: heh no nie zrozum mnie źle, nie chciałem też po złości pisać, gdzie mogło się tak wydawać :) racja stosowany na skórę potrafi i nawet w organizmie namieszać jak ktoś ma predyspozycje do osłabień
  • Odpowiedz