Wpis z mikrobloga

@normanos: może po prostu stwiedził że opka nie zasługuje na wyciąganie kasy z oszczędności i woli zrobić coś w aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@venom_ra: mam tak samo, tylko ja ciągle nie mam 20k oszczędności, więc ciągle odczuwam jakiś tam lęk. Ale w końcu się uda, wierzę w to XD
Inaczej marny mój los.
  • Odpowiedz
@Lohengrin: nie wiem, specjalnie nie pytałam co robi, jak mieszka aby się nie zniechęcić, ale jednak nie dane jest mi poznać zaradnego gościa xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
może po prostu stwiedził że opka nie zasługuje na wyciąganie kasy z oszczędności i woli zrobić coś w aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uytx: to akurat bardzo mądre, sam to bardzo często robię i polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie jestem bogata, ale dość żałośny jest dla mnie fakt, że 27 latek nie ma pieniędzy aby wyjść z domu


@Agatk: dla mnie żałosny jest fakt, że laska się brzydzi zrobić loda... ehhh #!$%@? to źle, że mam wymagania?
  • Odpowiedz
A dlaczego wrzucasz tutaj jego zdjecie z imieniem z prywatnej rozmowy? Chcialabys zeby ktos wrzucil Twoje w ten sposob i Cie wysmiewal?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Wypad na sushi za 100 czy żarcie przez następny tydzień?

@Reaamu: wydajesz 100 na tydzień na jedzenie? Co prawda nie mam pojęcia ile ja wydaje bo nigdy nie liczyłem ale 100 wydaje mi się absurdalnie nierealne.
  • Odpowiedz