Wpis z mikrobloga

Ludzie, czy ja ku*** serio nie mogę poznać kogoś normalnego?
Piszę z gościem którego poznałam na Badoo, fajnie się rozmawia, mamy o czym gadać.
Wychodzi z propozycją spotkania.
Ale po 10, bo nie ma grosza przy duszy xD

No błagam, czy tylko dla mnie to jest mega lipne?

#badoo #tinder #zwiazki #podrywajzwykopem #zalesie #rozowepaski
Agatk - Ludzie, czy ja ku*** serio nie mogę poznać kogoś normalnego?
Piszę z gościem...

źródło: comment_1619882203dTLUuJ92ahXZ3ljlbO0RZx.jpg

Pobierz
  • 488
Nie no opka ma po części racje. Nie mieć w wieku 27 lat jakiejkolwiek poduszki finansowej (nie mówię że mają to być miliony, ale cokolwiek na niespodziewane sytuację) to trochę dziwne i w sumie nieodpowiedzialne, bo jednak ciężko mysleć o kimś poważnie który żyje od 10 do 10. Natomiast opka mogła zamiast pisać jakieś teksty do niego to po prostu mu podziękować i nie atencjować się na wykopie.
@Agatk: Związać się z kimś kto nie potrafi absolutnie zarządzać swoim własnym budżetem to katorga. Później się dzieją różne dziwne sytuacje w stylu "#!$%@?ł nasze wspólne pieniądze za moimi plecami na coś kompletnie idiotycznego i teraz oboje przez to mamy problemy".

Ogólnie brak umiejętności oszczędzania do tego stopnia że się nie ma nawet 100 zł żeby wyjść na randkę a mimo to siedzi się na portalach randkowych i tych randek aktywnie
@Agatk: ale Ty i wykop jestescie #!$%@?.
Mozna miec i poduszke finansowa i sprawy czasami przybieraja taki obrot w zyciu ze ta poduszka finansowa nic nie ratuje, a sa takie sytuacje w zyciu ze kwestie ma sie poza kontrola.
I przestancie #!$%@? ze ktos nie ma tych 100zl, bo byc moze zainwestowal aby zwrocilo mu sie z nawiazka? Moze potknela mu sie noga? Czy to czyni z niego gorszego czlowieka nie
@Agatk: on jest normalniejszy od ciebie. Po pierwsze, ty wrzucasz waszą rozmowę na wykop, słabe. Po drugie, skoro facet chciał zapłacić za was oboje, to jeżeli teraz nie ma takiej możliwości ty mogłaś go zaprosić. A po trzecie, tak, są takie sytuacje w życiu, że masz wyliczoną kasę do końca miesiąca. Plus dla faceta za szczerość. Następnym razem pytaj o wyciąg z konta i kopię pitu, bo najwyraźniej „ fajnie się