Wpis z mikrobloga

@Agatk to zależy, bieda nie powinna być powodem do wstydu zasadniczo. Z drugiej strony jak typ jest #!$%@? leniem, ktoremu nie chcialo sie uczyc, zeby zdobyc chociaz srednio platna prace i w wieku 27 lat nie ma kasy, zeby zjesc spontanicznie na miescie to jest to zalosne (:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Agatk: Posiadanie kasy i wydawanie 100zł na sushi bo nowo poznany różowy tego oczekuje.
Wybierz jedno i przestań ksiezniczkowac.
Jak ty mu proponujesz spotkanie i jego miejsce to kultura wymaga tego byś mu to postawiła.
Co jakby on był milionerem i oczekiwał na pierwsze spotkanie wylotu na Bali ze splitem 50/50?
  • Odpowiedz
@Sorcerer001: dokładnie :) może mam coś z głową, ale gdybym znalazła się w takiej sytuacji, to zamiast szukania atencji na wykopie zaproponowałabym spotkanie gdzieś w parku z kanapkami ;) bardzo nie lubię określenia „p0lka”, ale zaczynam was, Mirki rozumieć.
  • Odpowiedz
@m0rgi: sam zaproponował sushi, a ja zaproponowałam płatność 50/50 - z jakimś piwkiem rachunek by nie przekroczył 150 zł. Serio, 75 zł na wyjście to tak dużo? XD
  • Odpowiedz
Powiem Ci tak, Agato, ja jako 30-latek, 6 lat temu jak zaczynałem ze swoim biznesem, to na sushi nie było mnie stać w ogóle. Ledwo starczało mi na jedzenie, a nie raz musiałem pożyczać od znajomych. Dzisiaj zatrudniam 50 osób, to zabrzmi prozno, ale 7-cyfrowy stan konta i prawdziwych przyjaciol wokol siebie. Czasem zeby do czegos dojsc trzeba kilka lat szorowac po dnie. Mam wrazenie ze wrzucajac tutaj takie rzeczy chcesz sama
  • Odpowiedz
ale dość żałośny jest dla mnie fakt, że 27 latek nie ma pieniędzy aby wyjść z domu


@Agatk: nie oceniaj wszystkich w ten sposób bo życie w różne dziwne zakątki się potrafi toczyć i to może być zupełnie normalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Agatk: Dużo jak na nowo poznaną osobę którą można widzieć pierwszy i ostatni raz.
Choć pewnie zarabiam kilkakrotnie więcej od ciebie to tyle bym nie wydał na pierwszym spotkaniu z dziewczyną którą poznałem w sieci.
Dużo mi też mówi o tobie to, że w rozmowie zapoznawczej sugerujesz dość drogie danie by później pisać takie wysrywy na wykop o zarobkach.
Zabawa w gierki jeszcze przed poznaniem pokazuje twój charakter.
  • Odpowiedz