Wpis z mikrobloga

Troche śmieszne


@Prawy_Kacper: Trochę śmieszne jest to, że ktokolwiek im słownie dokucza.

Ludzie robią coś dla innych. Poświęcają swój czas i wysiłek, żeby ludzie wokół nich mieli lepiej, żeby likwidować uciążliwe dla mieszkańców problemy. Każdy rozumny i normalny człowiek powie "doskonała robota! Jak można wam pomóc?". Bo przecież jeżeli żenuje mnie to, jaki sprzęt jest przez nich używany, to zawsze mogę zaproponować zbiórkę na lepszą taczkę albo autko/sprzęt.

Następna kategoria błaznów
Następna kategoria błaznów i ludzkiego śmiecia to idioci, którzy napiszą "uga buga, skoro siem biorom za coś, to niech to poŻondnie zrobiom". Gdybym spodziewał się prostych procesów myślowych u takich robaków, to zadałbym im wtedy pytania:


@inozytol: bo każdy dużo mówi i milion pomysłów racjonalizatorskich. Zaś faktycznie działa może kilka osób.
@Brajanusz_hejterowy: Faceci wymyślają coraz to nowsze sposoby na wyjście z kolegami na piwo raz w tygodniu :D Ostatnio widziałem typów z brzuchami piwnymi, w pełnych strojach kolarskich, którzy udają, że ćwiczą do jakiegoś tour de pologne xD Mój stary przez miesiąc naprawiał z sąsiadem piec i przez ten czas nie było ciepłej wody - tylko dlatego, że musieli się napić, bo inaczej by zrobili w jeden dzień ( ͡° ͜