Wpis z mikrobloga

Żydzi którzy stoją za wszystkim, w nowym Jorku mają coś takiego działającego od paru lat. Duże odciążenie służb, zawsze podziwiam takie inicjatywy społeczne. I tak jak ktoś wyżej pisał, przynajmniej robią coś pozytywnego i dobrego.


@Sledzik: Żydzi w NY mają nawet swój rodzaj policji. Nazywa się to Shorimm.
https://en.wikipedia.org/wiki/Shomrim_(neighborhood_watch_group)
Pobierz
źródło: comment_16197262206Dpa3nQ2yRrJyeEkW8EYCR.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brajanusz_hejterowy: zająłbyś się czymś produktywnym, a nie szkalowaniem oddolnych inicjatyw społecznych xD

Jak sobie #!$%@? jeżdżą tą taczką i gaszą osiedlowe śmietniki, to niech sobie jeżdżą i gaszą. Wszystko jestem opcją lepszą, niż pozostawanie wykopowym frustratem.
@Brajanusz_hejterowy: no i? Tak ci przeszkadza, że robią coś, co może komuś uratować życie? Oni są w stanie dotrzeć gdzieś trochę szybciej niż lokalna jednostka PSP, a w niektórych sytuacjach o przeżyciu ludzi decydują właśnie minuty lub sekundy.

Może lepiej powyśmiewaj się z pasożytów z Wiejskiej, albo prewencji znęcającej się nad protestującymi. Tam jest z czego.
I jak cos nie pyknie to beda w totalnej dupie, bo nie obejmuje ich dzialania zaden przepis.


@RozbrykanyKartofelek: Ja mam właśnie w związku z nimi mieszane uczucia. Z jednej strony fajna inicjatywa, na pewno lepsze będzie to, niż walenie browarów pod klatką albo dewastowanie otoczenia, bo nadmiar energii i nuda. Na pewno też do pierdół typu płonący kosz na śmieci, zasypany śniegiem chodnik czy połamane gałęzie lepiej "wezwać" ich, niż zawracać