Wpis z mikrobloga

Dzień czwórek done.
Główne serie siadów 156x9.
Na koniec seria do upadku na 176x6.
https://imgur.com/a/OjUym3o
Przed ostatnią serią ciało dość się zestresowało i stwierdziło że musi oddać kał. Także 8 minut przerwy między 3 a 4 serią było.

Oprócz siadów, przed były wyprosty ud.
Po były bułgarskie przysiady z hantlami, wykroki, syzyfki i jedno ćwiczonko na tył uda, ze względu na sporą dysproporcję między przodem, a tyłem, tył atakowany jest 3x w tygodniu.

*Jutro raport, prawdopodobnie ostatnie 3 tygodnie redu, a potem odbijamy i wchodzi Antek inj preworkout, takich rzeczy jeszcze nie grano u mnie. :))

#silownia
#mirkokoksy
#sterydy
#lewusmusisz
#mikrokoksy
  • 6
@BillyGugu: Pokój użyczony dla mnie przez Ciocię, są plany remontu w tym roku jeszcze, tylko wtedy raczej już siłowni tam nie zrobię. Może jakiś blaszak kupię, chociaż pewniejsze że po prostu comeback na siłownię będzie.

Tyle relikwii katolickich że stopy parzą jak tam wchodzę, xD
Ledwo wychodzimy z redu i już #!$%@? się na środki takie jak Antoni xD

"wow, ale będzie super", jak po miesiącu masy przyjdzie stagnacja ( ( ͡º ͜ʖ͡º)) to proponuję #!$%@?ć prewo testo base, inse i garść stimów

Ci persona trejna nie przestaną mnie fascynować xD z resztą wspominałeś, że większość tłuszczu w diecie uzupełniasz olejem lnianym, trener widać że kumaty
@elektryczny_pastuch:
1.Z redu która trwała łącznie 8 tygodni.

2.Nie napisałem że antek wchodzi bezpośrednio w pierwszym tygodniu po redu, sam nie wiem nawet kiedy będzie użyty.

3.Nie mam diety bogatej w tłuszcz, nie zrobi mi dużej różnicy to z jakiego źródła go obecnie pozyskam (20g treningowe, 40g nie treningowe), olej lniany w większości używam bo najlepiej mi do wszystkiego pasuje, nie ma w tym jakiegoś zamysłu.