Wpis z mikrobloga

Zaczkajta bo chyba zgubiłem się gdzieś po drodze. Lewica wsparła właśnie rząd który zniszczył porządek konstytucyjny w Polsce, stworzył mafijne państwo żerujące na SSP jak nikt wcześniej, nawołuje do nienawiści mniejszości wszelakich, bije na protestach te właśnie, jest największa zaraza tocząca ten kraj od czasu PZPR (jeszcze wcześniej?)

w zamian za: dofinansowanie nierentownych szpitali powiatowych, której jak pokazują wszystkie wskaźniki nie powinny istnieć (w takiej ilości i kształcie),

za wybudowanie darmowych mieszkań dla patologii z moich podatków (nie mamy żadnego mądrego systemu taniego najmu mieszkań, wspierane będą wielodzietne patologie [nie uważam ze wszystkie wielodzietne rodziny to patologia])

przekazanie większej kasy na samorządy, w których lecą największe ustawki na inwestycjach a o ich wydawaniu decydują starsi specjaliści za 3k brutto z urzędów marszałkowskich na budowę kolejnego lotniska w Radomiu i Olsztynie

A ja, jako wyborca Lewicy jestem teraz przez Panów z tagu #neuropa nazywany „libkiem” nierozumiejącym życia i na każda próbę racjonalnej dyskusji dostaje tylko xddddddddd

Jest w pytkę.
#bekazpisu i pierwszy raz w życiu #bekazlewactwa
Ide lajkowac Korwina bo tam się można pośmiać chociaz.
bialegomisa - Zaczkajta bo chyba zgubiłem się gdzieś po drodze. Lewica wsparła właśni...

źródło: comment_1619528050xbmtexn8KlkdVSsiJwhf0C.jpg

Pobierz
  • 51
@bialegomisa

Lewica wsparła właśnie rząd który zniszczył porządek konstytucyjny w Polsce, stworzył mafijne państwo żerujące na SSP jak nikt wcześniej, nawołuje do nienawiści mniejszości wszelakich, bije na protestach te właśnie, jest największa zaraza tocząca ten kraj od czasu PZPR (jeszcze wcześniej?)


Tak, a o co chodzi?

Bynajmniej na mieszkania dali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dt80dr125:

Biorąc jednak pod uwagę ilość łóżek szpitalnych to Polska z liczbą 6,6 na 1000 mieszkańców zajmuje wysoką 7-ą pozycję (średnia dla UE to 5,2).


Nie wiem, może w szpitalach w których nie ma jednego anestezjologa na 2 salach operacyjnych jednocześnie? Może AOS, który działa? Moze w szpitalach w których robi się więcej niż wycięcie wyrostka? Gdzie nie umiera 75% podłączonych do respiratora przy COVID-19? Jest kilka możliwości poza demagogia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialegomisa: te lotnisko we wiosce pod Olsztynem miało przed epidemią całkiem niezłe obłożenie, samoloty latały pełne i jakoś to działało

Poza tym szczegółem wszystko prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaczkajta bo chyba zgubiłem się gdzieś po drodze. Lewica wsparła właśnie rząd który zniszczył porządek konstytucyjny w Polsce, stworzył mafijne państwo żerujące na SSP jak nikt wcześniej, nawołuje do nienawiści mniejszości wszelakich, bije na protestach te właśnie, jest największa zaraza tocząca ten kraj od czasu PZPR (jeszcze wcześniej?)


@bialegomisa: ale taguj #urojenialewakoidalne
@bialegomisa: Proponuję się opamietać i zamiast wspierać lewice zacząć albo wspierać partie libertariańskie albo chociażby nowoczesną, w ostateczności PO. Lewica to najgorszy rak jaki mógłby spotkać Polskę.


@kuna999: to uczucie kiedy po latach okazuje się że najmniej gównianą partią z tych wszystkich gównianych partii okazało się PełO wykopfejs.jpg
@stan-tookie-1: system w którym powiatowa spółka ma 90mln długu a druga większa wcale nie jest najmądrzejszym systemem. Oczywiście, ze nie musi zarabiać pieniędzy. Mogłaby chociaz wychodzić na 0 skoro przelewamy z jednego do drugiego i oszukujemy ze to nie jest dług publiczny.