Wpis z mikrobloga

Zaczkajta bo chyba zgubiłem się gdzieś po drodze. Lewica wsparła właśnie rząd który zniszczył porządek konstytucyjny w Polsce, stworzył mafijne państwo żerujące na SSP jak nikt wcześniej, nawołuje do nienawiści mniejszości wszelakich, bije na protestach te właśnie, jest największa zaraza tocząca ten kraj od czasu PZPR (jeszcze wcześniej?)

w zamian za: dofinansowanie nierentownych szpitali powiatowych, której jak pokazują wszystkie wskaźniki nie powinny istnieć (w takiej ilości i kształcie),

za wybudowanie darmowych mieszkań dla patologii z moich podatków (nie mamy żadnego mądrego systemu taniego najmu mieszkań, wspierane będą wielodzietne patologie [nie uważam ze wszystkie wielodzietne rodziny to patologia])

przekazanie większej kasy na samorządy, w których lecą największe ustawki na inwestycjach a o ich wydawaniu decydują starsi specjaliści za 3k brutto z urzędów marszałkowskich na budowę kolejnego lotniska w Radomiu i Olsztynie

A ja, jako wyborca Lewicy jestem teraz przez Panów z tagu #neuropa nazywany „libkiem” nierozumiejącym życia i na każda próbę racjonalnej dyskusji dostaje tylko xddddddddd

Jest w pytkę.
#bekazpisu i pierwszy raz w życiu #bekazlewactwa
Ide lajkowac Korwina bo tam się można pośmiać chociaz.
bialegomisa - Zaczkajta bo chyba zgubiłem się gdzieś po drodze. Lewica wsparła właśni...

źródło: comment_1619528050xbmtexn8KlkdVSsiJwhf0C.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@bialegomisa: niech tylko istnieje 5 szpitali w pl, po co więcej, nie?
Szpitale to nie korpo, nie mają być rentowne, tylko dofinansowane tak jak należy z budżetu państwa. Należy się nam blisko szpital z ratunkiem, bo na to płacimy podatki.
  • Odpowiedz
@Brokatowa: Żebyś mogła być leczona najlepiej i najszybciej jak to możliwe nie pomoże wlewanie wody do sita ani nawet robot da vinci w każdym powiecie.

Mortality rate w małych szpitalach jest bardzo wysoki. Koszty nieproporcjonalne do jakości i ilości świadczeń. Czy bedziesz zarządzasz ilością przelewanych pieniędzy czy zrobisz między szpitalami grywalizacje na punkty musisz określić jakieś zasady. Te które mamy dyskwalifikują polowe z nich i nie dzieje się tak tylko
  • Odpowiedz
@I_am_a_freethinker: Napisałem o korwinistach w kontekscie odrabiania lekcji przed wejściem do polityki. Mentzen jest twarzą Korwinistów od paru lat i bardzo aktywnie działa w mediach internetowych ect. Brakuje mi tego u libertarian.
  • Odpowiedz
@bialegomisa: Ale jakie były alternatywy? Nie brać kasy z Unii? Ktoś zdrowo myślący uważa, że rząd PiSu by się rozpadł przez to głosowanie? Już widzę, jak Ziobro oddaje władze. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lewica ugrała tyle ile mogła i chwała im za to. PO jak zwykle się zblaznilo, przecież parę miesięcy temu krzyczeli, że brak EFO to POLEXIT!
  • Odpowiedz
@kuna999 w ostateczności PO.

I w tym kraju ma być normalnie? Jak nawet młodzi nie ogarniają, że PiS i PO to ziomki? Gdyby było inaczej to ci z PO by siedzieli bo rząd PiS by ich prowadzał do więzienia, a ci z PiSu co rusz by mieli sprawy sądowe które by zakładki członkowie PO.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bialegomisa: najbardziej mnie #!$%@? ze ja mam takiego patusa alkoholika nad soba. Dawanie takim zjebom spolecznym mieszkan niesamowicie mnie #!$%@?. Nie dosc ze nie pracuje, niszczy otoczenie bo hehe trzeba napisa legiunia albo hwdp na bloku, to uprzykrza zycie innym robiac imprezy a defacto jest jak swieta krowa bo nic mu nie mozna zrobic bo biedny pan patus musimy mi dać socjal i mieszkanie
  • Odpowiedz