Wpis z mikrobloga

Zaczkajta bo chyba zgubiłem się gdzieś po drodze. Lewica wsparła właśnie rząd który zniszczył porządek konstytucyjny w Polsce, stworzył mafijne państwo żerujące na SSP jak nikt wcześniej, nawołuje do nienawiści mniejszości wszelakich, bije na protestach te właśnie, jest największa zaraza tocząca ten kraj od czasu PZPR (jeszcze wcześniej?)

w zamian za: dofinansowanie nierentownych szpitali powiatowych, której jak pokazują wszystkie wskaźniki nie powinny istnieć (w takiej ilości i kształcie),

za wybudowanie darmowych mieszkań dla patologii z moich podatków (nie mamy żadnego mądrego systemu taniego najmu mieszkań, wspierane będą wielodzietne patologie [nie uważam ze wszystkie wielodzietne rodziny to patologia])

przekazanie większej kasy na samorządy, w których lecą największe ustawki na inwestycjach a o ich wydawaniu decydują starsi specjaliści za 3k brutto z urzędów marszałkowskich na budowę kolejnego lotniska w Radomiu i Olsztynie

A ja, jako wyborca Lewicy jestem teraz przez Panów z tagu #neuropa nazywany „libkiem” nierozumiejącym życia i na każda próbę racjonalnej dyskusji dostaje tylko xddddddddd

Jest w pytkę.
#bekazpisu i pierwszy raz w życiu #bekazlewactwa
Ide lajkowac Korwina bo tam się można pośmiać chociaz.
bialegomisa - Zaczkajta bo chyba zgubiłem się gdzieś po drodze. Lewica wsparła właśni...

źródło: comment_1619528050xbmtexn8KlkdVSsiJwhf0C.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
w zamian za: dofinansowanie nierentownych szpitali powiatowych, której jak pokazują wszystkie wskaźniki nie powinny istnieć (w takiej ilości i kształcie),


@bialegomisa: pytanie z ciekawości, zupełnie na marginesie, nie związanym z tym co #!$%@?ły teraz lewaki - Co powinno być zamiast szpitali powiatowych? Duże szpitale w miastach wojewódzkich (byłych wojewódzkich)? Coś innego?
  • Odpowiedz
@bialegomisa z jednej strony beka, bo jaro nie dotrzyma swoich zobowiązań i lewica skończy z pikachuface.jpg.

Z drugiej strony, bez przyjęcia tego pakietu znowu zostalibyśmy w tyle. Już jeden plan odbudowy został nam odebrany przez innych, dobrze, że drugiego sami sobie nie odbieramy.

Lewica to jedyna partia, która miała odwagę aby postarać się o jakiekolwiek obietnice i ponegocjować z rządem. Reszta opozycji chyba wolałaby zrezygnować z unijnej kasy byleby dopiec swoim wrogom
  • Odpowiedz
@spere:
1) rozszerzenie świadczeń jednego dnia tam gdzie jest to możliwe (mamy początki chirurgii i chemioterapii)
2) zmiana systemu finansowania świadczeń - na to jest dużo pomysłów, ale na pewno w kierunku premiowania za jakość/efekty. Jesli nie mamy prywatnego systemu ubezpieczeń/kilku kas chorych to lepszych trzeba premiować.
3) zmniejszenie liczby łóżek (nikt się na to zdecyduje bo go zjedzą w wyborach) - ile razy zdrowy w łóżku szpitalnym czekałeś 2 dni
  • Odpowiedz