Wpis z mikrobloga

@Niles: No mu właśnie chodzi nie o to że nie ma dużych rozmiarów ale, że zdjęcia ubrań plus size dla kobiet są reklamowane przez grube dziewczyny, a plus size dla mężczyzn ma zdjęcia z normalnej rozmiarówki skopiowane.
  • Odpowiedz
No jak dla mnie mogłoby nie być ani takich ani takich bo wywalone na to kto nosi te ciuchy w reklamach. Biały, czarny, zielony, gruby, chudy, brzydki, ładny. Niech sobie robią co chcą - ich firma. Ja i tak skupiam się tylko na materiale i wymiarach ciuchów a nie na tym kto je reklamuje.


@Amiioy:
Tu nie chodzi o końcowy produkt, ale o świadomość jaką buduje w ludziach oglądanie tej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gordoniasty: czy tacy modele coś zarabiają siana z tego, że robią im fotki? Bo myślałem o tym żeby zapuścić jakiegoś wąsa, uczesać się na grzybka, powiedzieć, że jestem lgbt i niebinarny itp, a wtedy pewnie nie odmówiliby sesji
  • Odpowiedz
@Flypho: Całkowicie to rozumiem, ale jako osoba która mieszka w UK (krainie grubasów) na serio nie mogę powiedzieć, że jakikolwiek gruby facet jest traktowany gorzej niż grube laski bo nie ma reklam z grubymi facetami. Tutaj zwyczajnie większośc ludzi jest gruba i nikt w ogóle na to nie zwraca uwagi xD

Tu już zostaje kwestia tego co jest lepsze:
1. Normalizowanie grubej sylwetki po to aby grubi ludzie nie czuli się stygmatyzowani. Z lepszym samopoczuciem będą w stanie wytrzymać więcej kiedy w końcu zdecydują się na zmianę trybu życia.
2. Zmuszenie ludzi do zmiany trybu życia poprzez krytykowanie i utrudnianie dostępu do większych ubrań (brak produkcji dużych rozmiarów itd). Po jakimś czasie brak ubrań i krzywe spojrzenia zmotywują tą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gordoniasty: dla wszystkich "broniących" jeśli nie mieścisz się w standardowe rozmiary na rynku to chyba znak że jest coś nie tak i trzeba działać. Ba większość nawet nie wchodząc w ulubione jeansy które zawsze pasowały zaczynają brać sie do roboty a nie sięgają po większy rozmiar. A tutaj ? No problem zrobimy większe ciuchy żebyś dalej mogła być modnym grubasem, a jak zamiast ćwiczyć jeszcze trochę Ci przebędzie? Ha... nie
  • Odpowiedz
@rakujp: O ile nie nawiążesz współpracy tak jak Jessica Mercedes to raczej mało stabilny przychód:
https://party.pl/newsy/jessica-mercedes-o-swojej-karierze-kariera-jessiki-mercedes-ile-zarabia-jessica-mercedes-zarobki-jessiki-mercedes-zarobki-blogerek-ile-zarabiaja-blogerki-60839-r1/

Żyję oszczędnie, nie wydaję na bzdury. Nie żyję na wysokim poziomie, to tylko tak wygląda. W Nowym Jorku mieszkałam w hotelach, ale dzięki współpracy z markami nie płaciłam za nie. Na całym świecie mam takie możliwości. Hotele mnie goszczą, linie lotnicze chcą, żebym z nimi latała. Na wyjazdy zagraniczne jestem zapraszana i nie płacę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Upssy: bo to jest już skrajna chorobliwa otyłość która w społeczeństwie występuje dosyć rzadko. Chodzę na siłownię długo i moze że 3 takie osoby widziałem. To tak jak z czarnymi w Polsce na wsi prędzej zobaczysz reklamę z czaroskórym, niż czarnego gościa.
  • Odpowiedz