Wpis z mikrobloga

Wykopki obrażają otyłe kobiety: HEHE beka GRUBAS XDDDD
Mirabelki obrażają otyłych facetow: stfu POLKI to szmaty i patrza tylko na wyglad
Gdzie tu logika XDDD?
  • Odpowiedz
bardzo dobrze, ze pokazuja grubych ludzi w reklamach. Do tej pory jedynie chudzi byli traktowani jako standard i norma, przez co osoby z nadwaga czuly sie wykluczone i ostracyzowane (np. ja). Najzdrowsi ludzi to ci, co maja lekka nadwage, a nie ci bez tluszczu, ktorym widac szesciopak
  • Odpowiedz
@swinkapepa: oni obrazaja wszystkich grubych - niezaleznie od plci. Tak jest, bo w mediach nigdy nie przedstawiano osob puszystych w sposob pozytywny. Ciemni ludzie, mysla, ze moga bezkarnie ponizac i pomiatac innymi Z grubymi jest jak z ciemnoskorymi przed rewolucj kulturowa. Kiedys mozna bylo nienawidziec afroamerykanow bez konsekwencji, dzisiaj to nie przejdzie. Kiedys tak samo bedzie z osobami o wyzszym body fat percentage
  • Odpowiedz
@bungaBunga:
Tylko czemu ukryci, a nie na pierwszym planie jak grube baby? xD No ale dobra, w sumie to nie chce mi się już o tym myśleć, bo mnie głowa od myślenia boli, a ja jem niom. Niech będzie.
  • Odpowiedz
@Flypho: Najpierw mówisz, że takich ubrań dla facetów nie ma. Ktoś ci wrzuca, że są i linka z Adidasa to się czepiasz, że inna marka.
Potem wrzucam ci z Nike, to się czepiasz, że nie jest jako główne zdjęcie - bo ci nie pasuje do tezy.

Ale wyjaśniajac twoje wątpliwości: dlatego, że w przypadku kobiet "duże rozmiary" traktowane są jako osobny produkt (duże rozmiary: https://www.nike.com/pl/t/dzianinowa-bluza-sportswear-jfpnv5/CZ6747-010, normalne: https://www.nike.com/pl/t/dzianinowa-bluza-z-kapturem-sportswear-pqMXxl/CZ2590-010 - zwróć uwagę,
  • Odpowiedz
Najpierw mówisz, że takich ubrań dla facetów nie ma.


@bungaBunga:
Nie wiem jak wy to wymyślacie xD, ale ja zwyczajnie tak nie napisałem. W ogóle nic o ubraniach nie pisałem, tylko o tym, że na stronie głównej Nike, po wybraniu działu damskiego -> bluzy z kapturem, na ekranie widać grube baby będące modelkami dla tych produktów, a po wybraniu tego samego działu w sekcji męskiej nie ma żadnych grubych ludzi,
  • Odpowiedz
hahahahha grubasy som grube, beka xD

Jak ktoś otyły będzie chciał się odchudzić i zacząć żyć zdrowo to w czym ma niby ćwiczyć?

Wiesz ze tacy ludzie też chcą się w coś ubrać?

Ludzie są grubi - beka

Grubi ludzie chcą ćwiczyć - beka


@Upssy: głos rozsądku w tej dyskusji
  • Odpowiedz