Wpis z mikrobloga

Tu nie chodzi o końcowy produkt, ale o świadomość jaką buduje w ludziach oglądanie tej reklamy. Pokazuj ludziom w publicznym miejscu wizerunki grubych bab, a z czasem taka sylwetka stanie się powszechnie akceptowalna. Ty możesz nie zwrócić uwagi, w porządku, ale ja potem będę się użerał z tysiącami ludzi wychowanych na takich podwójnych standardach. Nie mówię, że jedno zdjęcie z grubasem zbawi świat, ale jest to taka mała cegiełka, którą Nike dokłada
  • Odpowiedz
Ten sam krój na skrajnie różnych figurach wygląda zupełnie inaczej. Tu nie chodzi o promowanie patologicznej nadwagi tylko o nieutrudnianie życia klientom w większych rozmiarach.


@fuechsinn:
Jak idą w tę stronę to w porządku. Ja mam tylko uwagi, że nierówno traktują facetow i kobiety.
  • Odpowiedz
@Flypho zgadzam się, ale tak jak @Amiioy napisała, pewnie bardziej idą w reklamy i marketing skierowany w stronę kobiet, bo to raczej kobiety wydają więcej pieniędzy na szmaty.
W takim razie powinniście oburzać się na to, że producent nie pokazuje grubych facetów, a nie że pokazuje grube baby.
  • Odpowiedz
@Gordoniasty: No ale o co wam chodzi? Chyba lepiej jak ktoś gruby ma dostęp do fajnych ciuchów i akcesoria, że przynajmniej nie muszą się wstydzić na siłce jak im brzuch wystaje z przyciasnych leginsów.

Taka wasza logika - ważne zdrowie, ale jak ktoś chce się wziąć zawziąć za siebie to kpina i najlepiej jakby ćwiczyła w stodole, a nie przy ludziach.
  • Odpowiedz
@Gollumus_Maximmus: > Coooo?! 230zl dla grubasa jak i dla normika. Ta na zdjęciu to minimum 2w1... Gdzie tu sprawiedliwość?!

Koszt materiału w produkcie to tak mały procent, że firma może sobie na luzaku pozwolić na unifikację cen. Nie wiem czy coś kiedyś szyłeś. Uszycie ubrania na grubasa, czy na chudzielca to podobna ilość roboty. Z chudzielcem czasem jest nawet trudniej bo niektóre szwy są tak blisko siebie, że trudno manipulować
  • Odpowiedz
A czy w sklepie nike znaleźliście męskiego modela z otyłością? Bo ja widziałem tylko kobiety, według mnie to akceptacja otyłości też działa tylko w przypadku kobiet
  • Odpowiedz