Wpis z mikrobloga

nie wiem jak jest w sklepie nike


@StarySer:
To możesz poszukać przecież - zakładka mężczyźni, bluzy z kapturem i bluzy dresowe na stronie nike.com. Daj znać, jak coś znajdziesz.
  • Odpowiedz
Jest osobna kategoria od tego, masz oznaczenie (duże rozmiary), z czego beka?


@MZ23: Beka zupełnie nieuzasadniona. Otyli ludzie powinni w trosce o zdrowie gubić nadmiarowe kilogramy i nie ma nic dziwnego w tym, że też chcieliby mieć odpowiedni strój do ćwiczeń. Nie ma też nic dziwnego w tym, że "duże rozmiary" pokazywane są na dużych modelkach.

Jedyna ciekawostka w temacie to to, że na stronie Nike we wspomnianej przez Ciebie kategorii
  • Odpowiedz
Znajdź mi coś takiego na dziale męskim. Bycie grubym na zachodzie jest w porzadku, ale tylko jeśli jesteś kobietą. Fajne mają #!$%@? podwójne standardy xD. A potem w internecie dupsko ludziom pęka, bo Gymshark na dzień dobry mówi takim osobom, że nie są marką dla nich xD.


@Flypho: https://www.adidas.co.uk/men-plus_size 2 minuty szukania
  • Odpowiedz
Rozmiary do 4XL to odzież dla chudych mężczyzn?


@Amiioy:
Skup się, bo zaraz zrobię ten słynny mansplaining i się zesrasz xD. Rozmowa jest o tym, że firma Nike promuje swoje ubrania zdjęciami grubych kobiet. Tymczasem w dziale męskim nie ma zdjęć grubych modeli. Prościej nie mogę.
  • Odpowiedz
@Flypho Dobra rzuciłem okiem na sklep nike i faktycznie masz rację, nic nie znalazłem, trochę głupio z ich strony, natomiast nie doszukiwałbym się w tym jakiejś większej ideologii
  • Odpowiedz
natomiast nie doszukiwałbym się w tym jakiejś większej ideologii


@StarySer:
To już zostawiam każdemu do własnej oceny. Ja napisałem tylko jak jest i co o tym myślę.
  • Odpowiedz
@Flypho: Uuu już wchodzi frustracja i zaznaczanie płci jako ważny element rozmowy mimo tego że to gówno ma do rzeczy XDDDDDDDDD

Stawiasz teze, że UWAGA TU CYTAT CAŁEGO TWOJEGO KOMENTARZA

Znajdź mi coś takiego na dziale męskim. Bycie grubym na zachodzie jest w porzadku, ale tylko jeśli jesteś kobietą. Fajne mają #!$%@? podwójne standardy xD. A potem w internecie dupsko ludziom pęka, bo Gymshark na dzień dobry mówi takim osobom, że
  • Odpowiedz