Wpis z mikrobloga

@DeadIy: Wiesz nie każdy musi być najlepszy w sporcie amatorskim. Poza tym banujecie się że jest gruba to jak ma kurka schudnąć by uzyskać akceptację wykopków jak zacząć uprawiać jakiś sport
  • Odpowiedz
Wiesz nie każdy musi być najlepszy w sporcie amatorskim. Poza tym banujecie się że jest gruba to jak ma kurka schudnąć by uzyskać akceptację wykopków jak zacząć uprawiać jakiś sport


@petedendo: Zluzuj pulpeciku.
  • Odpowiedz
77kg 175cm :p
po prostu wkurza mnie plucie kwasem dla heheszków, wiesz biedni ludzie z problemami są często grubi dlatego bo jedzenie to jedna z niewielu przyjemności jaka im w ich smutnym życiu się jeszcze ostała
  • Odpowiedz
Nie kumam, gdzie heheszki?


@noitakto: trenować mogą tylko młodzi, wysportowani ludzie o szczupłej sylwetce. Jeśli ktoś jest otyły i próbuje coś z tym zrobić rolą wykopka jest wyśmiewanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Ja #!$%@? ale wiele komentarzy tutaj to dno. Na szczęście na siłowni (jak były otwarte) prawie zawsze jest kultura wspierania otyłych ludzi, wiele razy widziałem że nawet pracownicy siłowni pomagali i dawali długie porady za free. No ale czego można oczekiwać od toksycznych wykopków. Beka z grubasa bo chce schudnąć, beka z alkoholika że przestał pić, beka ze wszystkiego ale pod żadnym pozorem ze mnie i moich poglądów.
  • Odpowiedz