Wpis z mikrobloga

@ciootka ja zawsze idę w nocy za jakimiś #!$%@? babami, śmiesznie się patrzy jak zachowują się jakby je gwałciciel obczajał xD Ale już Seba z osiedla na fajku który im obczaja dupę to im nie przeszkadza, raz taka wariatka zatrzasnęła mi drzwi do mojej klatki(szliśmy do tej samej... Praktycznie do niej wbiegła..

Wtedy nie skojarzyłem co ona #!$%@? xD mówię #!$%@?ęta, to otwieram sobie drzwi brelokiem i przechodzę obok niej na #!$%@?,
@oszty dzizys... Czemu Wy piszecie takie głupoty nawet nie zastanawiając się przez chwilę... Większość przemocy jest dokonywanej przez mężczyzn na MĘŻCZYZNACH... Ja jestem w stanie się założyć że ogromna większość facetów doświadczyła przemocy że strony innych facetow - i nikt tu nie apeluje o takie bzdury. Boisz się? Kup sobie i naucz się korzystać z noża, gazu czy pistoletu a nie wymagaj od Bogu ducha winnych ludzi, żeby brali udział w waszych
@taukuZielonka: kto tu jest ignorantem, sam mówisz że problem agresywnych zaczepek istnieje ale należy go ignorować, to potencjalne ofiary mają się zbroić xDDDD przecież to równie dobrze może być apel żeby idąc za facetem który się stresuje go nie stresować bardziej, o co się pienisz xD zobacz sobie ilu gości choćby na mirko lubi takie wieczorne spacerki i się tym chwali, a ile kobiet, ilu facetów chodzi uzbrojonych, a ile kobiet,
@ciootka: jeśli dziewczyna się stresuje i w głowie kreuje sobie scenariusze, to niech się zatrzyma na kilka sekund i uda, że grzebie w torebce i wtedy ma trzy opcje:
- facet był w grupie tych 99.9% normalnych, którzy sobie idą nocą przez miasto i pewnie nawet nie wiedzieli, że ktoś się ich boi; przechodzi i idzie dalej
- facet miał jakieś dziwne plany, ale wystraszył się, że kobieta ma gaz; przechodzi
@ciootka: Ja pamiętam jak kiedyś wyszedłem z autobusu nocnego trochę pijany i poszedłem do mieszkania. Akurat jakaś dziewczyna szła w tym samym kierunku przede mną i co chwilę odwracała głowę. Mnie to trochę bawiło aż do momentu gdy okazało się, że wchodzi do tej samej klatki schodowej co moja. Ostatecznie się okazało, że to nowa sąsiadka, która się dopiero wprowadziła do mieszkania na tym samym piętrze co ja.

Tego jak jej
@oszty

Dla faceta wieczorem to spokojny spacerek

No, tak, oczywiście ( ͡º ͜ʖ͡º) To ja mam taki pomysł, ale najpierw słowem wstępu - na ogół staram się wracać do domu bezpieczną drogą, choć nie zawsze najkrótszą, po prostu dobrze oświetloną, gdzie ryzyko spotkania patusów jest nikłe lub nawet zerowe. Jednakże nie zawsze się udawało... Słyszałem o przypadku, kiedy dresiarze sami oznajmili poszkodowanemu, że nic do niego nie