Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@adammaster36: pomijając atuty ceny i utrzymania
Nie bierz samochodu bez termometra wbudowanego. Nigdy
Te auta są lekkie i strach nimi jeździć w trasie - mijasz tira i musisz trzymać kierownicę. Koleiny i woda to śmierć.
Fotele mogą być skrajnie niewygodne.
Chyba nigdy już nie kupię małego samochodu, szkoda życia.
  • Odpowiedz
@adammaster36: żaden. Punto to pognite dziadostwo. Polo niewiele lepsze. 206 problemy z belką blacha już lepiej.107 odpada bo fest niebezpieczna. Mieć w tym dzwona to pewna mogiła. Wogóle te peugeoty fest ze screena coś o wiele za drogie. Szukaj innych Marek lub modeli i jaki przed wszystkim pułap cenowy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elmencho: samochód ma być dla różowej. Ona chciała za 5k. Ja jej mówiłem, że nic dobrego nie kupi i ja jej mogę dołożyć do 10k. W końcu stanęło na 8k. Także co polecasz w tej cenie?
  • Odpowiedz
@adammaster36: za 7 koła to szukałbym najładniejszej audi a3 8L z 1.6mpi + gaz. Ta kwota pozwalałaby odrzucić złomy po 3 koła. Blacha w ładnych egzemplarzach byłaby ok a prosty nadający się do gazu silnik 1.6mpi jest w tej budzie wystarczający. Do tego pomimo 20 lat bezpieczeństwo byłoby o niebo lepsze. 7 koła to małe pieniądze na auto i chyba nic lepszego die za to nie znajdzie.
  • Odpowiedz
@adammaster36: Moja ma 206+ i mogę polecić. Co do słynnej belki z tyłu, ze względu na ogromną popularność tego modelu są warsztaty specjalizujące się w regeneracji tego podzespołu, przez co koszty są racjonalne, a nic więcej w nim się nie psuje.
  • Odpowiedz
@adammaster36: jeździłem niedawno bliźniakiem peugeota 107 i miał założone dystanse poszerzające... normalnie jakbym jechał większym autem. Niestety w trasie to była masakra, zero wyciszenia ale jako miejski pomykacz to bardzo dobry typ jeśli ma klimę. 206 miałem przez moment, takie se fajne auto, punto tak samo.

Polo ma zero dynamiki i niezbyt trwały silnik - głównie przez wałki rozrządu w pokrywie zaworów.

Jak macie możliwość to poszukajcie corolli, jak coś
  • Odpowiedz