Wpis z mikrobloga

@adammaster36: szukałem w podobnych kwotach, wziąłem Grande Punto. Z tych twoich to bym brał Polo, konstrukcyjnie najnowsze a będzie dużo ciszej niz w 107. W Punto II juz bym sie nie pchał za taką kasę, 206 spoko ale tez starszy niż Polo.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adammaster36: jak dla różowej to obczaj suzuki Alto 7gen.
5drzwiowy, dobry na miasto, prosty silnik. Tylko musiałbyś tak kolo 9000 mieć za zadbany egzemplarz z 2009 roku ale to na prawdę wdzięczny samochód.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adammaster36: z tej czwórki każdy jest spoko oprócz 206, jechałem tym parę razy i miałem nieodparte wrażenie że to auto jest strasznym gruzem, zresztą wygląda już po prostu staro i wbrew pozorom też gnije gdzie popadnie
107 jest mniejszy niż pozostałe, to autko typowo miejskie i raczej dwuosobowe, jak różowa nie jeździ jakoś szybko to powinno jej się spodobać, no i ma dużo lepsze zabezpieczenie antykorozyjne, tam pierwsze co zacznie rdzewieć
@Jason_Stafford: @adammaster36: @Zyrafywchodzodoszafy:

Hej, żeby była jasność piszę wyraźnie że jest taka możliwość ale to jest rzadka sytuacja. Ja akurat w firmie mam fiestę co po 8 latach ma przebieg ~40.000 km ale to auto robi kursy praca dom tylko i wyłącznie.

Te przebiegi na tych ogłoszeniach to z daleka widać że to wał jest. Dziwnym trafem wszystkie auta z tak małym przebiegiem.

Statystyczny kowalski robi 10-15k km rocznie.