Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Który samochód byście brali i dlaczego? Abstrahując od ceny, przebiegu i stanu technicznego. Bierzemy pod uwagę niezawodność, koszt eksploatacji (ceny części zamiennych), awaryjność itp. Który z nich jest "najładniejszy"? Samochód do miasta.

#motoryzacja #samochody
adammaster36 - Który samochód byście brali i dlaczego? Abstrahując od ceny, przebiegu...

źródło: comment_1618645504ye0reo8Vtw9mDnLe2ll5Oj.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanKracy582: kto szeroko stosował osadzenie wałków rozrządu w pokrywie zaworów od ponad 30 lat? Serio pytam, nie znam nawet innego silnika który ma wałki w pokrywie zaworów, zawsze są przytwierdzone mostkami do głowicy...
  • Odpowiedz
@MalFunkTion: Może dlatego ze:
107 to inny segment
206 miał premierę w 1998 a Polo jest świeżo po liftingu (2005, 7 lat różnicy)
Punto II to samochód z 1999 (6 lat starsze) po bardzo nieudanym liftingu w 2003.

Także nic dziwnego ze Polo wyglada w tym towarzystwie najbardziej świeżo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adammaster36: miałem 107 i polecam, auto nie do zayebania, bite było z każdej strony, skrętne, w środku nawet wygodne. Dla różowej idealne. Ale koniecznie 1.0 i wersja 5d bo 3d nie wrzucisz na tył torebki łatwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adammaster36: ogólnie w takich autach i tak coś się z----e, więc wybierz w najlepszym stanie i z dużą dostępnoscia tanich części. Mógłbyś sprawdzić jeszcze Yaris 1, części tanie, rzadko się psuje, mało pali, wygoda żadna, ale w tych powyższych także więc neutralny minus.
  • Odpowiedz
@ 206 problemy z belką

@elmencho: Belkę zregenerowałem za kilka stówek, przy okazji wymieniłem amory i działa latami.
Może tak było ale to dodatkowy koszt. Są lepsze auta w tym budżecie, w których nie trzeba ponosić takiego kosztu
  • Odpowiedz