Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Wierny nie może interpretowac biblii, ani kierować sie swoim sumieniem. Od interpretacji Biblii jest urzad nauczycielski koscioła, a kierować ma sie naukami kk. Jak kosciół mowi, że cos jest czarne, a ty widzisz białe, to musisz wierzyć w to, że ta rzecz jest czarna. Ogólnie wypowiedz jest stanowiskiem koscioła, tylko powiedziana w prowokacyjny sposób i tyczy sie wszystkich wiernych, a nie tylko Polaków
@Elmirka16: wiem, że strach przed Bogiem determinuje ich myślenie ale mamy XXI wiek, jest internet, można już myśleć samemu a oni nadal tego nie potrafią i chcą by ktoś myślał za nich. To mnie przerasta. Nie jestem w stanie tego zrozumieć jak można mieć tak niskie poczucie własnej wartości by inna osoba decydowała za nich jak mają myśleć?
@meres: wiesz, kiedyś należałem do KK i chodziłem do kościoła na msze i religie. Nie raz słyszałem podobne albo jeszcze gorsze słowa więc nie mam powodu by nie wierzyć w to co napisane. Jak nie wierzysz to popytaj ludzi wychodzących z kościoła po mszy czy ksiądz jest od nich mądrzejszy i wie lepiej jak powinni myśleć