Wpis z mikrobloga

@ZydowskiZarzadPowierniczy: Nie wiem kto takiej narracji używa ale nie ja, jak Korwin p------i głupoty to po prostu p------i głupoty a zdarza mu się to dosyć często w sprawach światopoglądowych. A program Konfederacji jest jedynym wolnościowym gospodarczo programem w Polsce i próba zmiany pojęć tego nie zmieni. Ba jest jedynym wiarygodnym programem bo Korwin poglądów nie zmienił od 30 lat i cały czas głosi program wolnorynkowy.

To, że sobie lewaki zrobiły tutaj wojenke o przedefiniowanie "wolności" która dla nich oznacza wolność do posiadania mieszkania na cudzy koszt(xD) jak i przedefiniowania "zamordyzmu" która dla nich nie ma nic wspólnego z zamordyzmem który oni proponują(z-------e komuś do 50% w podatkach) mało mnie obchodzi.

Dla mnie
"wolność" = niskie podatki i wypad państwa i polityki z większości
  • Odpowiedz
@cornellius: Naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy zacznij wyciągać wnioski z wypowiedzi.

Twoja logika typu skoro świeci mocne słońce to czemu wszyscy nie jesteśmy czarni...
Nie rozmawiam więcej bo szkoda mi czasu.
  • Odpowiedz
@kuna999: to zabawne, że przy pierwszej prośbie o konkret przeszedłeś w żarty i ucieczkę, a ja wciąż czekam na jedną krainę mlekiem i miodem płynącą zorganizowaną na podobnych do memcenowych zasad
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: ale wiesz, że czytanie ze zrozumieniem nie polega na przyklepaniu bezwarunkowej zgody do argumentów z d--y, które podałeś tylko po to, żeby zwiększyć wiarygodność Memcena? też mam znajomych w PAN, publikują tam, więc takie p--------o wydało mi się dziwne i głupie. osoby cenione przez PAN z PAN współpracują
  • Odpowiedz
@eriicforrester: Oczywiście zgadzam się,

Jak analiza mówi, że program Konfederacji jest spoko to organizacja tworząca analize to faszysci
Jak analiza mówi, że program Konfederacji jest zły to organizacja tworząca analize to spoczko ziomki

Pozdrawiam, wszystko już zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuna999: Masz problemy z czytaniem, widzisz coś czego nie napisałem i szura Ci w mózgu aż się styki palą. Napisałem serio proste dwa zdania, ja wiem, że dla kuca to może być wysiłek ale wydedukuj z tego o co mogło mi chodzić. XD
  • Odpowiedz
A teraz pozdro i lecisz na czarna bo za dużo czasu na Ciebie zmarnowałem


@kuna999: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD poważny incydent fekalny
  • Odpowiedz
@eriicforrester: Polecam przeczytać całą dyskusję która się zawiązała wokoło analiz programu Konfederacji. Bo to, że lewaki lubią sobie atakować argumentami z czapy, pomijają kontekts ale sami oczekują skakania za ich argumentami i podążania za ich kontekstem to ja wiem, ale w takie gierki nie gram.

Podsumowując nie interesuje mnie kolejny argument który mówi, że każdy bank jest zły i że ich analizy są bez wartości. Jak chcesz wrócić do kontekstu rozmowy to proszę dyskutować na temat zarzucony na początku, a oto jego teza:
"Program gospodarczy Konfederacji to program populistyczny i potwierdza to analiza jakiejś tam instytucji"
  • Odpowiedz
@kuna999: 300gospodarka.pl, no rzeczywiście - źródło mocne tak, że musiałem sprawdzić, co to, a w tekście w oparciu o ING kłamstwa:
"Jak wynika z analizy, Krzysztof Bosak jest zwolennikiem budżetu o zerowym deficycie (pod warunkiem, że nie wystąpi silna recesja warunkująca wyższe wydatki budżetowe, ani nie będzie konieczności wprowadzenia stanu nadzwyczajnego)" - kiedy sam Bosak mówił, że on nawet nie wie, skąd ten deficyt załatać i odpowiada za to Mentzen.
  • Odpowiedz