Wpis z mikrobloga

@kuna999: no ale ty myślisz, że ja nie znam oficjalnej definicji "konserwatywnego liberalizmu"? Masz mnie za Memcena? Myślę po prostu, że to dość logiczne, że liberalizm dający prymat "wolności" nie gra z konserwatyzmem, a już na pewno nie polskim, co po Konfederacji widać doskonale, bo ta partia nie ma nic wspólnego z wolnością. Nie da się robić pewnych rzeczy dobrze bez zrzucenia kajdan w postaci nieprzydatnej nikomu i szkodliwej tradycji,
  • Odpowiedz
@ZydowskiZarzadPowierniczy: Mówi o tym DOSADNIE jak tylko się go o to spyta, jednak nie jest to podkreślane bo i po co miałoby być? Takie są uroki demokracji, że skupia się na obietnicach a nie o drodze i kosztach tych obietnic. Again - absolutnie nikt kto obiecuje elektrownie atomową nie zaczyna wypowiedzi o kosztach tejże elektrowni i z czego zrezygnujemy aby ją wybudować a skupia się w wypowiedziach na pozytywach. I
  • Odpowiedz
@kuna999: no super, a ja nadal czekam na jakieś konkrety poza "zły bank zdjął dobrą analizę programu konfy", mimo że był to jedyny bank, który zanalizował ją pozytywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuna999: fajna zmiana narracji, jak Korwin p-------ł głupoty to zawsze było

no pan janusz ma kontrowersyjne poglądy, ale liczy się program partii


A jak program partii jest z-----y

włącz sobie mati nagranie z piwa z memcenem wszystko tam rigczowo rozpisał na serwetce przy barze sztos essa pogczamp byku
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: co to jest, jakiś konkurs na mema w minutę? xD ok, czasem zdarza mi się z jakiegoś powodu zaplusować słabego mema ale to tutaj jest tak denne pod każdym możliwym względem że nie ironicznie zaczynam się o was martwić drogie lewaki xD
  • Odpowiedz
@cornellius: W ilości banków i analiz jest 1:1.

Jest nawet na tym portalu sporo lewaków z którymi da się spoko wymienić poglądy ale Ty do nich nie należysz i dawanie Ci jakichkolwiek konkretów to absurdalna strata czasu, w swoich krótkich wypowiedziach jedyne co robisz to skaczesz po tematach i nadużywasz słowa "Memcen" jak można niby z Tobą poważnie rozmawiać?

Dorzć na koniec mem z "Memcenem" i stópkami a potem możesz
  • Odpowiedz
@kuna999: nadal czekam na jakikolwiek konkret w sprawie, ale widać zmarnowałeś potencjał intelektualny w stu procentach na przyswojenie sobie słowa "lewak", którego nie umiesz nawet właściwie użyć
  • Odpowiedz
@kuna999: w liczbie banków, kretynie. ilość banków może być wtedy, jak przemielisz banki w gruz i masz ilość gruzu. czaisz bazę? some and any? jak jesteś konserwą, powinieneś dbać o język polski zamiast rzucać lewakiem jak przecinkiem
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: akurat Pana Mentzena prace są cenione między innymi w PAN gdzie mam swoich przyjaciół, a jak to w akademickim środowisku przeważają tam zdecydowanie poglądy lewicowe.

Ale kto by wymagał od komunisty myślenia
  • Odpowiedz
@Let_Me_2_Be: to dlaczego w PAN nie ma ani jednej publikacji z nazwiskiem Mentzena? cenieni ekonomiści nie mają kłopotu współpracować z PAN. Oczywiście fajnie jest rzucić taką nazwę w dyskusji, żeby "podbić argument", ale dobrze by było, gdyby skojarzenie było prawdziwe
  • Odpowiedz
@youngpablo: Lewactwo i prawactwo dawno utraciły wartość semantyczną którą ze sobą niosły i tak samo jak inne pojęcia typu "rasista" "antysemita" "faszysta" "komunista" nie są sztywnymi definicjami. Przynajmniej nie w internecie. Ja osobiście terminu "lewactwo" używam do każdego kto ma skrajne poglądy interwencjonistyczne w kierunku do gospodarki albo skrajnie wyprany mózg z propagandą światopoglądową(neopronouns, BLM ect).

Także podsumowując:
Liberał z PO który nie popiera hardkorowej redystrybucji i nie skupia się
  • Odpowiedz