Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JAI2L9LAD: mentzen nie jest glupi.To po prpstu zwykly cynik.Doskonale sobie zdaje sprawe, ze postulowane przez niego rozwiazania nie maja racji bytu i wymagaja astronomicznych nakladow finansowych.Po prostu zweszyl ze na kucach idzie robic dobry biznes.Hajs plynie,kuce sie ciesza i jest dobrze.To samo robi korwin.Oni chca istniec tylko jako partia opozycyjna po to aby moc brac subwencje i zbierac hajs od wyborcow.Nie chca rzadzic, bo wtedy by wyszlo ze ich haselka to
@kuna999: ale #!$%@?, lewaki to, lewaki tamto. Zero konkretów. Tak analiza jednego banku, która została zdjęta bo na pewno była za dobra i złe lewaki które rządzą bankami ją zdjęli przesądza sprawę Xd skoro bank działa pod wpływem tego lewactwa to jak może być wiarygodny dla dumnej prawicy. Rzuć więcej lewactwa i durnych prawackich powiedzonek to przekonasz wszystkich XD
@niochland: Nie no ja wiem, wiem też że to ma być po prostu śmieszny obrazek, ale po prostu chyba przyszedłem jako pan maruda twierdząc że coś tam jednak umie xD sorki xD
@kuna999: z tym szantażem ze strony lewaków to nieźle odpłynąłeś. Ale zaczynasz coś kapować, że nie zawsze warto bezmyślnie powoływać się na ekspertów. Czasem warto użyć własnego rozumu. Więc pomyśl czy dobry jest program, który zakłada bardzo konkretne cięcia wpływów do budżetu rzędu setek miliardów złotych, a na temat cięć wydatków rzuca gównowartymi populizmami o urzędnikach i niepotrzebnych inwestycjach, albo twierdzi, że 10% wzrost gospodarczy wszystko załatwi xD
@kuna999: nie, przyszli ludzie, którzy nie cierpią idiotów. Dla mnie wzór prowadzenia gospodarki to liberalna partia Japonii, która rządziła tam około 50 lat. Zgadnij, czy byłoby w niej miejsce dla takich populistycznych gości od tez bez pokrycia jak Memcen? Ze swoją średniowieczną ideologią w ogóle nie przystawałby do partii liberalnej, ale już sama wiedza ekonomiczna go kasuje
@ZydowskiZarzadPowierniczy: Było tłumaczone 100 razy - odsyłam do wywiadów z Mentzenem może nadrobisz chociaż szczerze mówiąc wątpię.
Long story short - Konfederacja i program cięć budżetu jest programem docelowym do którego powinniśmy dążyć jednocześnie obniżając wydatki i wpływy budżetowe. Nikt nie twierdzi, że wprowadzi te zmiany miesiąc po dojściu do władzy tak samo jak nikt kto jest zwolennikiem elektrowni atomowej nie twierdzi, że wybuduje ją w miesiąc.
@cornellius: Państwo nie zrobi żadnej wywrotki jak przestanie się #!$%@?ć w sprawy które go nie powinny interesować. To, że ostatnimi czasy mamy trend w kierunku interwencjonizmu, kontroli i druku pustego pieniądza na całym zachodzie nie oznacza, że musimy te idiotyczne rozwiązania kopiować.