Wpis z mikrobloga

@SmakoszKotow no to jest właśnie twoje p---------e, że nic nic nie trzeba umieć i od tak dają ci tytuł. Możesz go nie lubić, ale nie możesz odebrać tego, że faktycznie włożył w to dużo pracy
  • Odpowiedz
@bzbe: @kinol_exe: no i druga para bielizny do zmiany widzę xD powtórzę więc: memcen to zwykły populista, a tytuł zawodowy jak i naukowy na polskiej uczelni dostać to nie problem. Inaczej myślą tylko ludzie, którzy nigdy nie byli na studiach i nie mieli do czynienia z pracownikami uczelni. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Po pierwsze nie jestem prawaczkiem, po drugie nie zabrudzilem bielizny tylko zapytalem grzecznie o argument, po trzecie nadal nie dostałem odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie, a po trzecie, twoj szczeniacki komentarz pokazuje ze zaden z ciebie partner do dyskusji. zegnam.
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Czyli który w Polskiej polityce jest fenomenem od ekonomi ? Może ten słynny były doradca Tuska ? Może Hołownia ? Petru , Balcerowicz fenomen ? Pytam serio bo nie śledzę jakos bardzo tego cyrku, a jak coś jest co sensownie tylko Metzen mówi.
  • Odpowiedz