Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 541
Mam takie wrażenie że najszczęśliwsi ludzie to ci którzy mają dużą rodzinę, dużo wiary w Boga i zaufania. Uśmiechnięte dzieci, trwałe, współpracujące ze sobą małżeństwa, nadzieja że jest życie po życiu, otwarte serca. Widać tutaj to słynne "po owocach ich poznacie". Oczywiście tacy ludzie nie są doskonali, ale dają dobry przykład.
m.....a - Mam takie wrażenie że najszczęśliwsi ludzie to ci którzy mają dużą rodzinę,...

źródło: comment_161793815762rI2qGs5qI1WvekMVOcmM.jpg

Pobierz
  • 193
Nigdy takich ludzi nie widziałem, w niemal każdym przypadku taka przykładna katolicka rodzina jest taka tylko i wyłącznie na pokaz, a w domu jest patologia wyzwiska i przemoc. Przeklinają na siebie i wrzeszczą, podobnie na te swoje dzieciaki. Ta wiara jest tylko na pokaz i nie ma nic wspólnego z tą mityczną miłością do bliźniego, a jest tylko my-oni i oblężona twierdza. Jak ktoś ma inne poglądy polityczne to wrzask, kłótnia, i
@wjtk123: Jeden z tych ludzi był moim szefem i na pierwszy rzut oka był do rany przyłóż. Po bliższym poznaniu wychodził z niego zadufany w sobie #!$%@? zbawca świata, który brał pracownika na osobności tak żeby nikt tego nie był w stanie usłyszeć i mieszał z błotem w tak chamski sposób jak to tylko możliwe. To była jego metoda na odreagowanie i kontrolowanie pracowników - przemocą psychiczną.
Faktycznie, miłość do bliźniego
Hehe - fajny festiwal spiedrolenia w komciach. Ja Was nawet rozumiem i jest mi Was żal - ludzi w rozpaczy plujących na to czego nigdy nie było i nie będzie im dane doświadczyć: życia w ciepłym domu z kochającymi się rodzicami, z braćmi i siostrami o których by wiedzieli, że wskoczyliby za sobą w ogień. Życia dającego siłę i wiarę w siebie i swoją rodzinę.

Żal mi Was bo sami doprowadziliście do
Bartholomew - Hehe - fajny festiwal spiedrolenia w komciach. Ja Was nawet rozumiem i ...

źródło: comment_1617953371qdpGAiOmOk2rPBIAFcERj2.jpg

Pobierz
@Katsukyun:

Moja rodzina w pigułce (dosłownie kropka w kropkę) xD

U praktycznie każdego znajomego z lat szkolnych w takich wielodzietnych ultra wierzących rodzinach to tak wyglądało. U jednego nawet podejrzewam że mogły być jakieś pedo akcje ze strony jego ojca, ale na pokaz zawsze modelowa szczęśliwa rodzinka, co niedzielę do kościółka, starzy mocno wierzącym, Mateuszek zawsze piąteczkę z religii musi mieć itp. Patrząc na to chłodnym okiem nawet zaryzykowałbym stwierdzenie że
znam takie rodziny


@Bounty: Znasz je wszystkie, czy po prostu próbujesz swoją żałośnie małą próbkę rozciągnąć na całą populację?

ja też

http://blurredculture.com/study-sex-and-booze-make-you-happier-than-having-kids-and-religion/


@Leniek: Nie no, zajebiste badania. Szkoda że pominąłeś taki drobny szczegół z tego artykułu:

The specifics of the survey — including how the activities were chosen and the demographics of the respondents — remain unclear, so the accuracy of the survey results may be slightly skewed.
@maksida:

Deon jest ogólnie bardzo na poziomie w porównaniu do niektórych portali katolickich.

Trudno mi się odnieść bo nie śledzę tego portalu na tyle by się jakoś obiektywnie wypowiedzieć. W każdym razie jest to portal katolicki dla wielu wierzących będący autorytetem.

Z tym co napisałeś mogę się zgodzić bo nie wątpię że istnieją i tacy ludzie

No istnieją i mam wrażenie że właśnie tak wygląda większość tych niby szczęśliwych wielodzietnych katolickich
Znasz je wszystkie, czy po prostu próbujesz swoją żałośnie małą próbkę rozciągnąć na całą populację?


@kompek: czekaj czekaj, czy to nie ty przypadkiem już w pierwszym poście założyłeś, że takie rodziny są szczęśliwsze, a te ateistyczne gorsze? No niezły mindfuck
P.S nie linkuj mi badań, oni w tych badaniach będą mówić że wszystko między nimi jest w porządku. Wiem jak działa religijna obłuda i wiejska mentalność. Moja mama tkwiła w małżeństwie
@kompek: op który z resztą jest znany z trolowania nie podał żadnego konkretnego badania. W bonusie to zdanie które zacytowałes piękniee wskazuje że badanie badaniu nie równe